Aloe Vera - áno či nie?

IvetaD

Ako lekárka mám veľmi dobré skúsenosti s dlhodobým užívaním Aloe Vera produktov pri rôznych typoch ochorenia. Ako sa tu však vo viacerých príspevkoch už spomínalo, treba vsadiť na kvalitné produkty s patričnými certifikátmi. Nakoľko nie som predajca, veľmi ma potešilo, keď na náš trh prišla nová spoločnosť, ktorá ponúka vynikajúcu kvalitu za bezkonkurenčné ceny a navyše umožňuje po registrácii nakupovať produkty s Aloe Vera, Colostrom, Acai atď za veľkoobchodné ceny a to bez nutnosti zakúpiť si štartovacie balíky, pričom nie je potrebný ani pravidelný odber produktov. Riešim to tak, že ak niekto má záujem o spomínané produkty - zaregistrujem ho (registrácia je 9,9 Eur - zahŕňa v sebe katalógy,prístup do eshopu...),poradím mu čo je pre neho najvhodnejšie a on sám si môže objednávať cez internet a má spomínané produkty so zľavou 40%. Bližšie info emailom: iveta.debnarova@gmail.com

duskosino

skusal niekto schindeleho mineraly?...su vraj ucinejsie ako Aloe Vera.... nasiel som ich na -odkaz odstránený- OKzdravie.sk

Ivka 1

Vsetkych zapalovych zmenach na crevach ci uz sa jedna o ulceroznu kolitidu, syndrom drazdiveho creva , zapaly zaludka , dvanastornika sa da pomoct pitom aloe vera gelu lebo znasobuje ucinok liekov a eliminuje ich vedlajsie neziaduce ucinky. Dokonca aj vredy na zaludku sa zahojili ovela rychlejsie,ked sa spolu s liekmi pilo aj aloe.

111allex

Ahojte, ja mám ulceroznu kolitídu a pijem pravidelne už 4 mesiace aloe... môj stav sa zlepšil a aj krvné testy...v súčastnosti nemám žiadne ťažkosti spojené s UC a som veľmi šťastná... je pravdepodobné, že zabrali lieky ,ale verím tomu, že určité percento podieľu na tom má aj aloe... pretože viem ako sa cítim a ako pracuje moje telo/ teda črevá/ po tom ako aloe vypijem alebo keď si ho nedám... moja skúsenosť je asi taká:-)

radca

Myslím si, že Aloe Vera prospieva nášmu zdraviu, obsahuje veľa prospešných látok, ale naozaj treba piť overenú kvalitu. Najlepší je gel, producentov si overte na iasc.org, oni to certifikujú a v Európe je na to SGS Fresenius. Niečo to aj stojí, ale toto nie je sranda, ide o zdravie.

pravealoe

Som zdravotná sestra a spolupracujem s viacerými lekármi a sestrami. Mám vyše sto skúseností za rok s užívaním Aloe Vera od jednej konkrétnej firmy, lekári mohli po čase vysadiť lieky, uživatelia sa lepšie cítili, mali zlepšený TK, krvný obraz, spirometriu, audiometriu, ... takže nielen subjektívne ale aj z hľadiska klinického obrazu nastala zmena. Pre ďalšie info, môžete mi písať na mail: pravealoe@azet.sk

suns

Lina007 - pozri, štartovací balík si môžeš kúpiť v hodnote od 30-200 € ! záleží na tebe! A kedy budeš vedieť povedať ľuďom o výrobkoch, ktoré predávaš? Kedy im budeš vedieť poradiť, ktorý by bol pre nich najvhodnejší? KEĎ ICH VYSKÚŠAŠ SAMA NA SEBE! Toto snáď neberieš ako marketingový ťah zo strany firmy! Je to úplne normálne a prirodzené! Milujem, keď som si kedysi objednávala z avonu/oriflamu a baba mi na každý môj tázaný výrobok povedala - tento je úžasný! To mi fakt "úžasne" poradila! Firma LR má certifikát, klikni google. Neodsudzuj, pokiaľ nevieš! Systém majú dobre vymyslený, podporujú svojich predajcov, nie je to ako každý MLM, ak vieš, čo to je...Aloe je cenovo trošku náročnejšie, keďže tu sa platí naozaj za kvalitu a účinky a nie za reklamu! Poradcov potrebujú podľa mňa preto, lebo ak človeku nevysvetlíš a neukážeš, nepotvrdíš účinky na sebe, neodhodlá sa investovať.. asi takto... a tie drinky ktoré na teba vyskakujú z každého regálu že Aloe vera - hmm reklama je reklama..

Ivka 1

Dovodov preco pit aloe je viac ale uvediem tie najhlavnejsie:

1. Stavebnymi prvkami ludskeho organizmu su aminokyseliny.V aloe sa nachadza 20 z celkoveho poctu 22 a sedem z celkoveho poctu osmich esencialnych aminokyselin,ktore si vsak ludsky organizmus nedokaze samo vytvorit a preto ich musime dodavat telu potravou. Nachadzaju sa vsak v aloe vera.

2. Ma protizapalove vlastnosti - obsahuje 12 prirodnych latok s protizapalovym posobenim bez vedlajsich ucinkov. Moze podporit aj spravne fungovanie pohyboveho ustrojenstva.

3.Obsahuje vitaminy : A,B1,B2,B6,B12,C a E, kyselinu listovu a niacin. Takze dennym pitim aloe mame postarene o pravidelnu a vyvazenu davku vitaminov.

4. Z mineralnych latok obsahuje: vapnik,sodik,zelezo,draslik,chrom,horcik,mangan,med,zinok.
Su toskvele zasoby mineralnych latok v jednom.

5.Obnovuje kolagen a elastin v pokozke.Pokozka si ich pravidelne obnovuje kazdych 21 - 28 dni a tak moze cerpat zo zasob aloe.

6.Pomaha regulovat telesnu hmotnost a dodava energiu. Pri pravidelnom piti aloe
sa precistuje traviaci trakt.Nasa strava
obsahuje vela skodlivin,ktore mozu byt pricinou unavy a vycerpania.Aloe vam pomoze znovu nacerpat sily a zaroven pomoze udrzat zdravu telesnu hmotnost.

7.Pri pravidelnom piti dokaze zvysit imunitu a dat do rovnovahy imunitny system.

8.Udrzuje zdravy traviaci system,zabezpecuje absorciu vyzivnych latok z konzumovanej potravy,zlepsuje funkciu criev,znizuje pocet nepriatelskych bakterii prirodzenou cestou. Zvysuje absorciu proteinov.Ma priaznive ucinky pri paleni zahy a ostatnych traviacich problemoch.

9. Aktivuje funkciu fibroblastov.Su to male bunky,ktore su zodpovedne za tvorbu kolagenu.Prispievaju aj k utiseniu bolesti pri popaleninach a poraneniach,reznych ranach,podrazdeniach pokozky,odreninach.

10.Pitim aloe sa starate aj o celkove zdravie ustnej dutiny.

fasta

ALOE VERA ma detoxikačné účinky.Môže sa používať na nejaké porezaniny.Ale zase musíš vedieť ako a kde ho použiť!Napr. pri popáleninách by si ho nemal použiť...

Lina007

pre linu007: :-D ja žiadneho poradcu našťastie nemám :D ani nehľadám. nikdy by som si od tejto Nemeckej firmy nič nekúpila. absolútne mi nevyhovuje ich typ predaja (ak sú takí úžasní prečo to musia riešiť prostredníctvom poradcov? ) . Niekoľko "kamarátok" ma lanárilo na prácu s touto Nemeckou firmou ale povedala som rázne NIE. Ďakujem pekne, ab ysom ja musela najskôr dať firme pekný pár stoviek € za nejaké testovanie výrobkov a až potom mohla ísť predávať a akože "zarábať"... kde sme. Ak majú také skvelé výrobky, prečo lákajú peniaze od ľudí,ktorí tomu uveria v podobe testovacích balíkov??? poznám slečnu, ktorá im nechala okolo 200 € aby si kúpila ten testovací balík, zistila že na tom nie je nič zvláštne a že celkovo je to práca len o klamaní ľudí. Tak odtiaľ odišla. a prišla o 200 €... smutné, že taká skvelá firma vyrábajúca pravé Aloe Vera musí takto získavať peniaze...

nič by mi na tom nevadilo, nech si predáva každý čo chce... ale takto ? ? ?