Otravna byvala

Príspevok v téme: Otravna byvala
linduska

ahojte :)
nevedela som, ci sem mam napisat ale potom som si povedala, ze mi mozno dokazete poradit alebo ma povzbudit.
ide o to, ze mam priatela a sme spolu nieco vyse roka no stale nas otravuje jeho byvala. on mi tvrdi, ze s nou nadobro skoncil hlavne po tom, co nas ohovarala a nadavala na nas oboch. jeho kamarati ju tiez nemaju radi, lebo pred nimi sa chovala ako "kamoska" a za chrbtom o nich hovorila, ze su k....i. s robkom som uz raz chodila, no rozisli sme sa a potom si nasiel ju. vsetci (jeho kamarati a hlavne jeho kamosky) mi vraveli, ze oni spolu len sexuju a chlastaju a ze stale lubil mna aj ked bol s nou. neviem co si mam mysliet, lebo ked uz sme sa dali znovu dokopy, stale s nou bol kamarat (aspon to mi tvrdil) a pisal si s nou smsky aj na icq. dokonca som mu ich precitala zoparkrat a mal tam aj od nej. to bolo v zime. teraz uz o nicom takom neviem.
vtedy po nasom rozchode bol z toho vraj dost zdeptany a nasiel si ju. ja som modrooka dlhovlasa blondyna a som od nej chudia. o dost. a ona je kratkovlasa ciernovlasa hnedooka a ritnata. pocula som, zevraj ked niekto niekeho miluje a rozidu sa, chalani si potom hladaju uplne iny typ aby zabudli. neviem co je na tom pravdy, ale robo bol vzdy na blondyny. ale tato karin (tak sa vola) nam stale neda pokoj. dokonca ked bol u mna, tak mu volala ci nepride ku nej!
bojim sa, ze o nho pridem :( a este viac ma desi, ze si s nou stale volava a vypisuje...
prosim poradte co mam robit

linduska

o len tak pre informaciu, uz sme si to vysvetlili a povedal mi, ze miluje len mna a citujem: tu tlstu p*cu mal len na to aby zabudol.
dakujem za pomoc, hlavicky male, ale uz vas nepotrebujem :-*

sign

to čo má byť že bol VZDY na blondýny to je dobra blbosť,to ako ked sa odfarbíš na tmavo tak sa s tebou rozíde a najde si blonýnu alebo?? sry ale v tom to nebude

btw ja som bola VZDY na tmavovlasých a bola som zamilovana aj do blondaka

linduska

baby, je mi jedno ako vyzera, ja som tym len chcela povedat, ze on bol VZDY na blondyny a zeby zrazu len tak zmenil vkus?

Catherin

No problem ma tvoj priatel. Mal by si to s nou sam vyriesit, ty s tym nic nemas a ani to nemas ako riesit. Musi to len a len on a on nechce. Pise si s nou SMSky, telefonuju si. No nebola by som presvedcena, ze sa spolu obcas aj nevyspia. Ona je typ co urcite nehladi na pocity druhych a on keby ta mal rad, tak s nou kontakt neudrziava. Jak by sa jemu lubilo keby si to iste robila ty jemu? Navrhujem, povedz mu, nech si vyberie. Bud ona, alebo ty. Ak si vyberie ju, tak sa s nim nekompromisne rozid a uz nikdy to s nim neskusaj. Rovnako v tom pripade, ak si vyberie teba ale neskor zistis, ze ti klame. V takom pripade to nema absolutne ziadnu buducnost.

sign

xenofon ma pravdu,tvoj výzor s tým nič nemá spoločne.

ved mu povedz že ti to vadí. nič mu nezakazuj proste povedz že ti vadí jaka je otrvná. ked bude chcieť sám to pochopí.

xenofon

ale strasne trapne tu pises, ze ty si stihla dlhovlasa modrooka blondina a ona je tmavovlasa a ritnata. mozno sa mu paci prave jej ritka. a na tebe mu mozno vadi tvoje presvedcenie, ze si atraktivnejsia ako ona. lenze jemu sa kludne moze pacit ona viac ako ty a v posteli moze byt od teba ovela lepsia. keby si po nom menej sliedila, mozno by si pre neho bola vzacnejsia. taka stihacka kazdemu zacne skor ci neskor liezt na nervy. ked sa s tebou bude chciet rozist, urobi to aj proti tvojej voli. nic si nepomozes. cim viac sa mu budes pchat, tym rychlejsie ta bude mat plne zuby.

hlavicka

neviem keby ta chalan naozaj miloval by jej rozumne vysvetlil nech vas necha ale mozno siju nechava do zalohy...