už neviem čo dalej :(

Príspevok v téme: už neviem čo dalej :(
marika111

rodičia si ma stale doberaju že som tučna sestry takisto a pravdaže s nimi aj ich frajery :( už som im velakrat hovorila že nech mi to nerozpravaju že však sa s nažim schudnuť ale stale nevedia presať s tym doberanim :( stale plačem nevladzem ... som naozaj tučnA... Cchodim s maminou na aerobik pravidelne a cvičim už asi rok a pol... ani sa neprejedam mam upraveny jedalniček :( čo ešte treba? :(:(:(:(
ja som už z toho mimo... aj som bola na vyšetrenia zo štitnou žlazou.. ale som zdrava ako ryba ... v čom je problem... ja už takto nemožem žiť

sade8

no vela sa tu pisalo aj o stitnej zlaze - ze isli na vysetrenie a zistili im znizenu funkciu a preto sa im nedarilo schudnut a ked uzivali tabletky ktore im predpisala doktorka tak sa to rozbehlo - chudli

marika111

nemyslim si.. nejedavam večer.. moja rodina sa stravuje zdravo... sme taka chudnuca a cvičiaca rodina.. mama s ocom su skoro každy den vo fitnesku - a ja s nimi a sestri tancuju... ale prečo sa prave mne nedari chudnuť :(

sade8

marika
to mi je luto ako sa sprava tvoja rodina

ale urcite to v niecom bude ze sa ti nedari schudnut - ale ak jedavas vecer moze to byt aj z toho

mirabelkaII

neboj sa, pokracuj dalej, uvidis nakoniec nad nimi vyhras :)
mna moje dve starsie sestry tiez neustale terorizovali, ze tucibomba a tak...akurat mi to privodilo bulimiu. Teraz ked sme starsie, si uvedomili, ze mi to nemali hovorit a vies co?
Ja som teraz z nas najchudsia a mam pevnu postavu, pretoze cvicim. Moje sestrulky, ktore si mysleli, ze furt budu ako prutik su tucnucke makucke :)
Takze nevzdavaj to, vsetko bude okej, len nezabudni S ROZUMOM!!!

marika111

meriam 157cm a važim 59 kg.. ale vahu moc neberte do uvahy mam slabe kosti takže su aj lahšie... no vieš ked cvičim už rok a nevidim vysledok pochybujem že sa dostavi eskor :(

hmm?

ajoj, a pocas toho roku si neschudla nic ci ako? kolko merias a vatis? inac k tvojej rodine teda nemam slov, a viem si predstavit ako sa citis lebo mam nieco podobne len mna si doberaju kamarati, a to sa an necitim az taka nejaka velika... to je zveclicovanie oni si zvykli a su vbezcitni hore hlavu zvladnes to neprestavaj so stravovanim ani so sportom, uvidis vysledky :)

+bezmocna18

marika...moja nezufaj niekedy je to proste tahsie schudnut a to ze si ta doberaju nieje spravne... aky mas vztah s rodicmi??? ty mi mali byt prave ty co ta maju povzbudzovat a drzat s tebou a ak to tak nieje to je mi fakt luto... len nezacinaj s nebezpecnymi dietami tie by ti mohli pridruzit dalsie problemy...a kolko potrebujes este chudnut aby si bola predovsetkym spokojna ty sama zo sebou?? kolko vazis a aku ,mas vysku??