ORIFLAME maniačky :)

katusicek

renny:Ze drahe vyrobky..??? Tak to s tym asi nemas velke skusenosti...Ceny su super aspon to hovoria v mojom okoli aj s tou kvalitou no samozrejme kazdemu sadne neico ine ... No s tou CENOU urcite NESUHLASIM :)

katusicek

renny:Ze drahe vyrobky..??? Tak to s tym asi nemas velke skusenosti...Ceny su super aspon to hovoria v mojom okoli aj s tou kvalitou no samozrejme kazdemu sadne neico ine ... No s tou CENOU urcite NESUHLASIM :)

katusicek

renny:Ze drahe vyrobky..??? Tak to s tym asi nemas velke skusenosti...Ceny su super aspon to hovoria v mojom okoli aj s tou kvalitou no samozrejme kazdemu sadne neico ine ... No s tou CENOU urcite NESUHLASIM :)

zujky

renny: Vonu citis po tom mlieku aj na treti den?? tak to by si sa mala zamysliet co za silnu chemiu to na seba davas.. . Inak ja oriflame nemam rada... ale spirale mi od nich zase sadnu naj :)

katusicek

renny:Ze drahe vyrobky..??? Tak to s tym asi nemas velke skusenosti...Ceny su super aspon to hovoria v mojom okoli aj s tou kvalitou no samozrejme kazdemu sadne neico ine ... No s tou CENOU urcite NESUHLASIM :)

katusicek

renny:Ze drahe vyrobky..??? Tak to s tym asi nemas velke skusenosti...Ceny su super aspon to hovoria v mojom okoli aj s tou kvalitou no samozrejme kazdemu sadne neico ine ... No s tou CENOU urcite NESUHLASIM :)

renyyy

A ocividne sa im dari, vdaka vseobecnej znamosti si Oriflame moze dovolit aj vyssie ceny vyrobkov. Ked si nieco od nich kupim, tak su to lesky na pery, aj to v akcii. Co sa vsak tyka telovych mliek, nie su podla mna dobre. Ja osobne pouzivam Healing Garden Yasmin a vonu citim aj na treti den. :-)

renyyy

Pre aku reklamu? :-)
Predsa Oriflame je velmi znama znacka. Pozna ju vacsina zien. Jednoducho sa to siri medzi pouzivatelkami a propagatormi, nemyslim hned reklamu v mediach :-). Na to, ake su tie vyrobky slabo kvalitne, su naozaj drahe. Hlavne tie toaletne vody. Vonia to chvilocku a stoji to vela.