Solarko

khadafi

EWINKA
Velmi dobre solarko je na KVP je to solarium ergoline na Bauerovej 6. Ma tam 3 stroje a jeden z nich je najsilnejsi v Kosiciach cize je fakt silne. Staci ti 10 min a citis sa ako by si tam bola neviem ako dlho:) Ja tam chodim uz nikolko rokov a som dost spokojny.

lessia

sandra, murinka to myslela tak, ze nemas byt v solarku a nasledne potom sa ist opalovat von a slnko! ved do solarka nechodis kazdy den,tak sa to da.. no a ked sa chces tak dokonale chranit o solarku ani neuvazuj.ked rozmyslas nad takymi hlupostami...daj tomu radsej pokoj, zbytocne nepokusaj

suns

sandra, ved aj ja som napisala - pred letom! netreba pokusat a prehanat to so slnkom? :) ozaj baby, myslite ze 3 navstevy solarka po 6, 7 minut ma opalia na silvestra pls? (som blond a bleda, takze radsej menej...)

ewinka

Ahojte.... poradíte mi niekto... solárium v Košiciach.... a nejaké také, kotré ma minimálnu dobu opalovania... velmi malo.. napriklad 15 minut,,, a tak.. dakujem,

sandra223

ako nekombinovat to? ze si nemam brat do solarka naozajstne slnko a naopak?:D ako si to myslela?
no ja tomu dam radsej cez palavy pokoj. a suhlasim s tym, ze naokolo je plno skodlivin, ktore nam ubliziju, ale niektore veci neovplyvnis...toto mozes.
dychat musim, aj jest, ale napr.Ecka sa daju obmedzit. navyse take nieco jemne a chulostive ako je pokozka si treba chranit. hlavne ked si to ona vsetko pamata:) vyskusam opatrne teraz a uvidim

murinka

co vsetko sa v dnesnej dobe nemoze a robi sa. vsetko ti uz moze uskodit. pokym to nebudes prehanat a hlavne, chodit aj do solarka a potom sa opalovat na slnku, nic ti nehrozi. ja to tak robim kazdy rok. chodim do solarka len pred letom a aj cez leto. nedavam pokozke zabrat, cez zimu ju len natieram,nechodim do solarka.. takze je to uplne v pohode.
tam ide hlavne o to nekombinovat to spolu, nie ze, musis chodit uplne zahalena:-)

sandra223

na leto? a solarko sa predsa nemoze kombinovat s slnecnym ziarenim. je to velmi nebezpecne pre pokozku. a mne sa nechce cele leto chodit v tieni aby som si neublizila

suns

to zalezi na tebe... ak si chces to opalenie udrzat, tak hej.. ja som bola par krat, a tiez bez kremu.. staci nejaky telovy hydratacny..:)