opuch :(

farmaceutka1

sharoni, v kazdom pripade ti drzim palce, aby to lytko nebolo nic vazne a mohla si uzivat liecbu, ktora ti sedi a pomaha.

sharoni

hovorim.. presla som si liecbu kortikoidmi, aj roaccutanom, navsteva endokrinologa bola medzi prvymi.. mam zvyseny pocet muzskych hormonov plus takisto syndrom PCO, zhodli sa vsetci lekari na HAK, ja mam teda tiez opuchnute lytko, ale bez bolesti. Budem to teda tento tyzden este raz konzultovat. Dakujem za nazory.

karioll

este raz,aby sme si rozumeli,ked mas infarkt a zlomenu nohu,neriesis zlomenu nohu.
ked su zapaly tak su antibiotika,ked su slabe tak kortikoidy,ked je problem s hormonami,tak idem za endokrinologom.lahka pomoc,a ako tak pozeram tak aj farmaceutka ti poradila

sharoni

farmaceutka1
roaccutane som uzivala, dokonca som liecbu aj opakovala, nastalo zlepsenie, ale aj vedlajsie ucinky bohuzial. Naozaj som si presla za tie roky asi vsetkym, a jedina pomoc nastala pri HAK. A na cyklus neviem co ine ucinkuje ako len toto. Je mozne ze opuch sposobuje aj nieco ine ako cievna choroba? napr zavodnenie kedze mam momentalne svoje dni?

karioll

sharoni
toto nie su nejake chorobky,toto su vazne stavy a myslim,ze ked je velmi vysoka pravdepodobnost umrtia,neriesia sa psychicke stavy.ani ostatne nie zivot neohrozujuce choroby.to sa predsa riesi po tom.najdi si kozneho lekara toto vsetko su riesitelne veci mozes byt v podstate rada,ze ti je "iba"toto

sharoni

Karioll ja som velmi vdacna za kazdy uprimny nazor, ale pochybujem ze by si dokazal pochopit moje pocity. Tazke akne nielenze zdepta psychiku, ale neustale zapalene stavy mi takmer otravili krv. Plus nepravidelna menstruacia (vynechavanie aj tri mesiace), neznesitelne bolesti, cysty na vajecniku..v tom vsetkom ma zachranila HAK. Nevidim vychodisko, myslim ze sa tu neda urcit mensie zlo, ale samozrejme ak to bude nutne vysadim ju.

sharoni

uzivanie HAK sa vylucuje ani pri vnutornych varixoch a vsetkych zilovych ochoreniach? Je to jediny prostriedok ktory mi pomaha v celozivotnom boji s tazsim akne,velmi nepravidelnou menstruaciou a pod.