SVETLY MAKE UP?????

Príspevok v téme: SVETLY MAKE UP?????
tinuska 7789

ahojte zeny :D chcela by som sa opytat. neviem si vybrat make up.pouzivam rimmel uz dlhe roky ale chcem zmenu. bud gosh alebo bourjois. lenze problem je v tom ze si neviem vybrat farbu. na zaciatku leta som si kupila max factor a zbytocne som vyhodila peniaze lebo je strasne tmavy na mna no a teraz ma zaujima ze ked si kupim naahodou svetlejsi ako ide k mojej pleti tak ci to nebude vyzerat smiesne....diky :)

odpovedam

tak potom odporucam vypytat si vzorky a testovat ich doma - vyjde ta to lacnejsie nez kupovat hned cely make-up. Alebo rob to ako ja. Ked si vyberam make up, idem do obchodu, nanesiem si tester priamo na tvar a idem vonku. Po niekolkych hodinach si pozriem vysledok a tak zhodnotim, ci mi make up vyhovuje alebo nie :-)

tinuska 7789

ja som si to dala na tvar a bol ok...ibaze to sa mi stalo aj pri tom tmavom e bol dobry a pridem domov a uplne pozeram ze to je co....

odpovedam

vseobecne co viem, tak make-up po zaschnuti na tvari kusok stmavne. Cize ak si kupis trolinku svetlejsi, nebude to podla mna tragicke :-). No najlepsie je najst odtien co najpodobnejsi tvojej pleti, neskusat make-up pri umelom svetle a uz vobec nie na ruke, ale priamo na tvari :-)