Srdce sa mi rychlo rozbuchalo...

Príspevok v téme: Srdce sa mi rychlo rozbuchalo...
delhorno

Dobry den, mam 21 rokov a moj problem spociva v nasledovnom...viackrat sa mi stalo, ze sa mi srdce velmi rychlo rozbuchalo pri lezani ked som sa prevratil z lavej strany na pravu pritom som citil tlak z oblasti zaludka.. zhruba po 30 sek az minute sa srdce upokojilo...ak sa mi to stane tak stale na tej pravej strane pri lezani..zo dvakrat sa mi to stalo ak som sa rychlejsie po nieco zohol..raz sa mi to stalo dokonca pri vykonavani velkej potreby ked som musel pritlacit...necitim pri tom ziadnu bolest ani tazkosti pri dychani... vacsinou po tom nasleduje nekonecne grganie a plynatost..zhruba pred dvoma rokmi som bol na komplet interne vysetrenia vsetko ok...zaujimalo by ma ako to mozem ovplyvnit a ci su taketo stavy nebezpecne...za rady a odpovede vopred dakujem:)

kikinda777

tiez sa mi poslednu dobu stava ze sa mi prudko rozbucha srdce, ale nie tym stylom ze mi tep vyskoci na 150, ale akoby sa mi srdce uplne zblaznilo na par sekund a zopar razy popreskakovalo, cize normalne nebilo. stalo sa to niekomu? co to moze byt? hrozne som sa zlakla ked sa mi to dnes stalo na niekolko sekund, pretym som len citila ze raz mi preskocilo srdce, no dnes som myslela ze z toho odpadnem. dakujem

slnko331

tiez sa mi obcas rozbucha prudko srdce, snazim sa vtedy pomaly dychat a po chvili to prejde a zistili mi selest na srdci, tak to mam z toho.

delhorno

samozrejme suhlasim ze co bolo nie je dnes...ale sudiac z toho ze sa mi to nikdy nestalo pri fyzickej namahe..cize ani pri bicyklovani, behu, ani pri tazsej namahe by som to prisudil traviacemu traktu..akoby mi to tam na nieco pritlacilo pri zohnuti a tak ... v kazdom pripade dakujem za postrehy

karioll

nie je vysetrenie ako vysetrenie to po 1.po 2.nakolko chory pazerak moze sposobovat tachykardiu som ti napisal o tom gastroenterologovi
a co bolo pred 2 rokmi nie je dnes
a napriklad echo srdca sa robi minimalne raz za rok a zatazove ekg,tiez,cize keby si toto mal v poriadku,moze to byt vec psychiky.treba patrat a hlavne si nemysliet,ze to prejde.takich su plne cintoriny

karioll

internista-gastroenerolog,vysetrit zaludok a pazerak ci nejde o reflux,
internista-kardiolog,ekg,echo srdca a zatazove ekg,holter ekg