bojim sa opakovania rocnika

Príspevok v téme: bojim sa opakovania rocnika
[zruseny8]

na 99% mi hrozi opakovanie druheho rocnika. mam velke obavy z toho pretoze uz nic nebude take ako predtym. po prve zbytocne stratim rocnik a neviem co budem cely rok robit, ale to druhe a najhlavnejsie je ze pridem o fakt par dobrych ludi. studujem asi 200km od mojho rodneho bydliska a kedze opakovat budem len tie predmety ktore nemam - asi budem chodit len raz do tyzdna na ne. cize nase vztahy akoby prachom zapadnu. su to ludia z mojej skupiny a velmi ma mrzi ze nemozeme studovat uz dalej spolu.. vobec si to neviem predstaavit ake to bude, ze stratim svojho partaka v labaku..ako ste to vy vyriesili?

[zruseny8]

lesslie
zdielam tvoj nazor..aj ja sa na pomaly kazdu skusku musim ucit mesiac a ked mas taketo skusky 4-5 tak asi ich tazko mozem mat v polovici juna. predterminy nemame a pocas semestra sa neda..
vies len moji rodicia to nevedia nejako pochopit..kazdy den sa kvoli tomu hadame a uz neviem co im povedat

lesslie

12369> nie na kazdej skole stihas do polky juna..na mojej skole sa ucis na jednu skusku aj mesiac...a ked mas skusky tri take, tak nestihas aj keby si sa na hlavu postavila

lesslie

smajlik> ja som mala prerusene na rok, prakticky to boli 4 mesiace, no na cvika som nechodila ani na prednasky takze vlastne rok, no vztahy sa udrzali so spoluziakmi, stihla som sa vydat, boli mi na svadbe, no a teraz sa im mozem len smiat ze ich cakaju statnice skor ako mna a mozem ich s nimi v klude oslavit...mat rok prerusene je fajn, aspon si oddychnes a uvedomis si co vlastne chces. My sme prerabali byt, takze som sa nenudila, no do skoly sa teim ako prvacik na zakladku

[zruseny8]

ej to mam s niekym inteligentnym cest :D
kazal nam prist, povedal pridte v stredu..v stredu sme 4hodiny cakali a potom nam povedal ze mate smolu..

[zruseny8]

12369
mrzi ma to ale tvoja teoria travenia na nete sa nepodarila, pretoze nam ani pisat nedal. pvoedal tito co ste tu opakujete, uz sa nemoze skusat..

12369

no to je smola

mozno keby si travila menej casu na internete a viac nad knihami tak by si uz bola tretiacka

kebyze ja viem ze ma caka opakovanie rocnika cely tyzden sa drvim od rana do vecera pripadne poprosim niekoho kto tu skusku urobil aby sa ucil so mnou

nevadi nie si prva ani posledna snad ti to vyjde na buduci rok