mešká mi aj po vyvolávačke

Príspevok v téme: mešká mi aj po vyvolávačke
lienka1005

Ahojte potrebovala by som od vas poradiť. Mám 17 rokov, a asi rok som užívala proveru na úpravu cyklu,tú mi však doktorka začiatkom tohto leta vysadila a odvtedy som vôbec nedostala menštruáciu. Asi po dvoch tyzdnoch meskania som bola u doktorky dala my vyvolávačku (AGOLUTIN) a už je to 11 deň a stále nič, doktorka tehotenstvo vylúčila, že to je len niečo s hormónami ale už dostávam ozaj strach. Dnes som si urobila už aj tehotenský test, síce bol negatívny ale aj tak mám nejak strach :( za rady vopred dakujem :)

lienka1005

nie velmi potesujuce ale tak aspom som ich dostala pred dovolenkou lebo 4. septembra idem pri more a mala som boja aby nedosli prave tam ale uz sa to vyriesilo nastastie a co si davas odbolesti alebo ako ich zmiernujes?

InLoweee

to je normalne, ja som mala takisto silne a bolestive po vyvolavackee - a to dvojnasobne :( ece aj teraz druhy mesiac mam take :(

lienka1005

tak dneska uz konecne dosli tie moje dlho ocakavane dni :) ani neviem ci sa mam teraz tesit alebo plakat lebo su ozaj dvojnasobne silne...a bolestive...stale sa mi toci hlava hmm ach jaj su to ale peripetie :(

lienka1005

noo takze dneska tiez nic aj som sa okupala v horucej vodicke s morskou solou..hmm neviem este pockam a ked do tej stredy nic tak pojdem pozret doktorku :(

InLoweee

lienka - tak ako? este stale nic? .... a inak, rodicov si nevsimaj, je jasne, ze maju strach ci si nieco neurobila so svojim priatelom :) ale tak ber ich narazky s nadhladom, lebo tehu isto nie si, a napis ako to prebieha dalej ... pa

lienka1005

jaj dufam ze to tak bude...hmm tak to aj mi tak kontrolujeme :) ja by som si aj bola ista ze nic nemohlo ujst pomimo len uz aj rodicia do toho rypkaju tak ma uz ta istota pomaly ale isto opusta :(

InLoweee

no tak to sa nemusis bat, ja to praktizujem rovnako, dokonca i po sexe kondom kontrolujeme, ci nebola nejaka dierocka :) a riesila som pred mesiacom podobny problem, 2 tyzdn.mi to meskalo, 2testy negativne, dr. mi pichol vyvolavacku a po 5dni doslo to, co malo... ale ty sa neboj, aj ked viac dni cakas, tehu isto niesi :) len tie blbe hormony :)

InLoweee

a s priatelom sa ako chranite? (sice aj tak tehotenstvo z mojho uhla pohladu vylucujem, ked ti to ukazal test, potvrdila gynekologicka a mas problemy so stabilitou menstruacneho cyklu)