NEVLADZEM!!

Príspevok v téme: NEVLADZEM!!
betka20

Zacalo sa to ked mi zomrel brat.Znenavidela som seba a postupne zivot.Nechcela som jest pretoze zomrel za mna obvinovala som sa no stale som jedla.Zacala som vraciat.Prvej to bolo dva mesiace potom som prestala.Nastali velke prazdniny a ja som cele dva mesiace pokusala schudnut.Trocha sa mi aj podarilo pri vyske 168 som mala 57kil.No ked sa skoncili nastupila som na strednu skolu.Stres mal na pricine ze som pribrala na 64kil.Zacala som znova vraciat vracala som dva tyzdne bez vynechania jedneho dna.Do pol tretej som jedla minimalne.Ked som prisla zo skoly najedla som sa a hned aj vyvratila.A potom vecer znova najedla a vyvratila.Zo zaciatku som si to neuvedomila no po tyzdni som zistila ze mam citlive zuby,mam krce v bruchu a pali ma hrtan to malo na pricine vracanie.Zacala som si o nej hladat znalosti a prestala som. tyzden aj 3 dni som vydrazal nevraciat no dnes som znova vracala.Aj ked viem ze mi to skodi.Nedokazem to povedat rodicom hanbim sa a psycholog to je ten posledny za kym by som isla.Nenavidim seba a aj svoj zivot.Zacinam postupne nenavidiet jedlo a ked jem nechuti mi no mam pocit najest sa aj ked mi to nechuti a nasleduje vracanie. CO MAM ROBIT???

timka

ja som bez zuvania vydrzala 6 dni potom v nedelu som zlyhala, potom som bola 2 dni nervácka (lebo ked si odopieras jedlo a nutis nieco iné tak si v strese) a vcera som to zas vzdala.
ale tieto zuvacie zlyhania by neboli, keby som normálne jedla a vsetko si povolila s mierou ALE JA SA NEVIEM OVLADAT ked zacitim v ustach slasttnnnnúúúú chut.
Uz ide domov z roboty, tak zase az zajtra.

timka

nielen ty. ja som uz tyzden furt na dne az na obcasne zatmenia mozgu, kedy si uvedomim, ze musim nieco robit. ale to ma vzdy rychlo predjde bohuzial. a preto to taham s ppp tak dlho