Neviem niekoho milovat ...

Príspevok v téme: Neviem niekoho milovat ...
bezradna123

Takze ako zacat .... Sama netusim. .. .
Mam 18 a za sebou ziadny vztah . Iba jeden da sa povedat .... flirt alebo take nieco . No toto sa skoncilo skor ako sa z toho stihol stat vztah . A dovod? Jasne ze JA. Znova som od seba odohnala niekoho kto by ma lubil. A preco vlastne??
Preco vzdy ked o mna niekto prejavi zaujem som schopna vymysliet 100 dovodov na to aby medzi nami radsej nebolo nic.. Pre istotu . Lebo asi viem ze skor ci neskor by sa to medzi nami skoncilo . Ja zrejme NIESOM schopna LUBIT.
A co je to vlastne LUBIT ??? Aky je rozdiel niekoho LUBIT a mat STRASNE RAD?? Kde je ta hranica??
Pripadam si nenormalna tym co tu pisem ... Ved ja by som si mala zivot uzivat mat asi vztah za vztahom tak ako bezne baby v mojom veku . Nepodari sa ? NEvadi bude niekto iny... Preco ja takto neviem rozmyslat .... a radsej nemam nikoho ..Zda sa mi ze rozmyslam ako 100 rocna a nie ako 18 rocna.. Cim sa to vlastne trapim ? Sebou ? Niekym? Laskou ??
Milion otazok ....... Mam v dusi chaos .

a este ... vekovy rozdiel 9 rokov.. je to vela? nie je to vela? co je to vlastne vela?? Preco stale myslim nanho??? Ved aj tak sme od seba daleko a nemozem byt teraz s nim ... Tak preco ?
Zivot je taky zvlastny obcas,....
Tieto vety nemam kam napisat nemam ich komu povedat .... Nikto by ma nechapal . Ked ani ja sa poriadne nechapem ....

AdamKrt

bezradna123:

aby si sa raz nedozila toho, ze Ti dany clovek o 50 rokov vyzna lasku, ako Ta miloval a Ty mu povies to iste a on na to, ze preco si to nepovedala skor, ze by to dopadlo inac...

bezradna123

Vyriesila som urcite veci , alebo poevdala nieco co by som uz zrejme dnes urobila a povedala inak .. Ale to tu nebudem rozpisovat .Mozno som stratila sancu .. Asi nie som velky bojovnik:)

AdamKrt

Povedzme, ze clovek robi nejake rozhodnutie. Ked ma nejake informacie, kazda z informacii zmeni jeho myslenie a postaci jedna inforamcia, aby sa cloveku zmenil osud, zivot, pretoze sa moze zacat uberat novym smerom. Mozno by si bola pozitivne prekvapena, ako by zareagoval. A mozno by sa nestalo teraz nic, ale v buducnosti, ked sa bude o niecom rozhodovat, by to nieco mohlo zmenit. Ale ked nic nevie, nebude o tom premyslat.

Vies, hovori sa, ze nememu dietatu ani vlastna mater nerozumie. Mozes lutovat len toho, co neurobis...

anjelik9

mne hovor ked mi tu básnil o tom že jakto že sa mi nič nesníva a ked som začala vstavať v tu istu dobu tak som sa budila skorej a než mi zazvonil budik sa mi vždy dačo snívalo a to som si spomenula na neho každe rano a boli dni ked som pri nete pri telke v posteli furt revala rano oči opuchnute =) ale tak mne s na nom pači aky je a ja by som ho chcela spoznať aj na živo aj keby jak kamarata

AdamKrt

Nemozes vediet, co sa stane, pokial to neskusis povedat. Clovek vychadza vzdy z toho, co vie a pozna. Co vies, mozno by si bola prekvapena....

bezradna123

Nepovedala .. aj ked vie ze to je tazke , bavili sme sa o tej dialke a tak .. uz vela krat . Ale naco to s nim rozoberat stale? Dialku nezmeni ani on ani ja a ani ten vekkovy rozdiel.. Len musime pockat ako sa to cele vyvinie..

bezradna123

Jaj veru aj ten moj rozum straaasne casto mieri k nemu .. hlavne ked vecer zaspavam . Ale veru aj on ma navzdy miesto v mojom srdci lebo svojim sposobom mi zmenil zivot , a ja som rada ze ho poznam .. Aj keby medzi nami nikdy nic viac byt nemalo ..