chronický zápaľ nosných dutín

mjanik

sindi,iner-malo by to byť liečiteľné-vyhľadaj akupunktúru a daj preliečiť slezinu,špatná slezina-špatné nosné dutiny

vikivika

Nas maly 5 rocny syn bral na to v priebehu 4 mesiacov 3 antibiotika a stav sa mu aj tak nezmenil. Bol rengenovany celkom 5x. Nakoniec nam doporucili odstranit nosnu mandlu, ale bolo chripkove obdobie a preto hrozilo, ze by znova ochorel. Preto mi doporucili operaciu na teplejsie obdobie..
Hladala som odpoved, co sa stane s funkciou n. mandle a ako to pomoze imunite. Cinnost mandle sa podstatne znizi, dorastie zdeformovana a imunitu operacia zatazi. Celkovo sa imunita nezvysi. Nenasla som preto dovod ho dat operovat.
Vyskusane mam bulharske probiotika. Funguju. Dokonca sa upravilo aj travenie.

bio

Sindi
Pre tvoju dceru by som odporucila kombinaciu SinuCleanse System a
NutriBiotic Nosny Spray Plus ,niekolko krat denne a uzivat Oreganovy Olej,GSE niekolko krat denne.
mozes si pozdriet -odkaz odstránený-
www.sinucleanse.com,
Velmi dobre pomaha pri tychto ochoreniach

jjajajajaj

toto bude mozno odveci otazka ale ako sa to prejavuje? uz velmi dlho hladam odpoved na moju otazku a mozno tato bude ta prava...

milk

moj syn to mal od malicka, no uz viac ako rok mu nedavam klasicke mlieko a mame po probleme. samozrejme, ze je jogurty, acidko, syry, no mlieko absolutne nie. odkedy som vysadila mlieko, nema ziadne problemy

Inner

Ja mam takisto tento problem...uz od svojich 5 rokov, dnes mam 21. Skutocne sa to neda liecit, robi mi to problemy kazdy den. Akurat mi obcas pomaha sirup Sinupret a bazovy caj. Na chvilku to pomoze odhlienit hrdlo. Zaroven sa obcas ozarujem infracervenou lampou, malo by to nicit bakterie. Da sa len zmiernit zapal, vyliecit uz nie :-(