Chude baby su namyslene....

Príspevok v téme: Chude baby su namyslene....
SiSA89

Nerozumiem jednej veci.Prečo si veľa ľudí myslí,že chudé baby sú namyslené,chladné,zlé dosť,posadnuté svojou postavou.. často sa stretávam s týmto názorom.Ja sama som no podľa niektorých moc chudá mám 168 cm a cca 50kg 2 kilá hore dole ako kedy.. čo si myslím je úplne ideálne.Ale to je nepodstatné.Neznášam keď sa začne riešiť moja postava.Napr, na intráku baby celý rok obmielali,že vyzerám ako anorektička,že mám so sebou niečo robiť atď.Pritom jedávam viac ako hociktorá z nich a sú si toho vedomé.Každý si myslí,že chudé baby nemajú na robote nič iné,len sledovať či nepribrali a podobne.Ja mám skôr inú skúsenosť a to takú,že všetky kamošky a známe ,ktoré sú moletnejšie tak práve tie stále niečo riečia.Ale nie len seba ..ale aj nás chudé ..pričom za seba povedeť môžem,že ja nemám problém sa napukať až ma brucho bolí.:Duž som sa stretla aj s takým stupídným názorom,že načo chodím cvičiť ked som štíhla.Prečo ľudia riešia už také somariny či je niekto chudí či tučný alebo aký..

soffa

sisa neries somariny....kazdy sme dajaky,original.....tak sa nezapodievaj somarinami...zbytocne ti to odobera energiu.mysli pozitivne....

lost

V tejto situacii nie je problem v tej hcudej, ale v tej co utoci, zjavne zavidi.. Inak si neviem ani len predstavit, PRECO by niekoho napadlo na taketo nieco utocit, teda pokial to nie je extrem typu 170cm/40kg a viac/menej.. A dokonca aj potom je to dost nevhodne, kedze by to malo byt povedane jemne a nie urazlivo..
potom to treba riesit ako milli11 napisala ze to riesila tou poznakou :) perfektne ;o)

milli11

Pche, ja vobec nie som namyslena.

Ale vazne. Pre zakladatelku, uplne s tebou suhlasim. Tiez som dost stihla a mozem jest kolko chcem, aj to vidia, ale aj tak si budu hustit svoje reci. Raz ma uz jedna taka tucnejsia zena vytocila, povedala, aka si chusa, rob uz nieco so sebou. Pritom jedla menej ako ja, vecne drzala dietu. Vo mne sa asi nahromadil hnev za vsetky tie poznamky od zien, ale nevybuchla som, len jej povedala. Ako len mozes byt taka tucna? Na tvojom mieste chodim po kanaloch. Cuduj sa svete, pomohlo to, prestala, aj jej tucne kamaratky mi dali odvtedy pokoj. Ale vzdy sa najdu dalsie zeny, ktore v tom pokracuju.

Spokojna zena nebude riesit, ktora je chuda aktora tucna. Toto robia zeny, ktore maju komplexy a problemy a chcu takto odviest pozornost od seba na ine.

zuzic

podla mna je to chore v tom veku...ved co bude dievca robit v 15 ked v 12 ju trapia veci o ktorych som v jej veku ani myslienkou nezakopla...rano sa vazit nie je chore, chore je vazit sa niekolkokrat za den, zuzovat sa vycitkami, neskor neovladat svoje pocity stale mysliet iba na vahu atd...i ked kopa veci okolo dava zmysel ku stastiu myslienky nepustaju inde ako ku kilam...vtedy to uz nie je normalne

ojka

suhlasim s rolfom, byť chudým človekom, v pohode, nie je problém, ale zakaždým, ked človek niečo zje, alebo sa rano zobudí a hned sa uteká vážiť, či náhodou nejaký gram, kilečko nepribral, to mi príde už ako chorobný stav....

sandra-pd

Moje kamarátky mi inak ani nehovoria len Anorektička alebo palička . Je pravda že nemam velmi rada ked su baby tučne . Ale neznašam ked sa domna staraju . Na desiatu mavam najčastejšie ovocie alebo biely jogurt. Jem pravidelne a dost často sa važim . Mam 12 rokov meriam okolo 165 a snažim si udržiavat vahu na 44 . Pravidelne cvičim a venujem sa profesionalnemu tancu . Tanecnu mam 3 krat do tyzdna a kazdy pondelok chodim na 2 hodiny s kamaratkou bežat . Prve ked rano vstanem posilujem na nohy. Myslím si že by to mohlo byť aj lepšie . Myslííte že je to choreobene ? Prosím o vaš názor .

zuzic

hlupost:) moja najlepsia kamaratka je ako sparatko (inac preziera sa cele noci a nic genetika nepusti) a je najlepsia lepsiu by som nenasla vobec nie je namyslena pozname sa 10r. a nikdy sme sa nepohadali...taktiez poznam chude namyslene baby aj tucne namyslene baby. sebavedomie nie vzdy zavisi od postavy a posudzovat ludi podla toho je dost detinske