Chude baby su namyslene....

Príspevok v téme: Chude baby su namyslene....
SiSA89

Nerozumiem jednej veci.Prečo si veľa ľudí myslí,že chudé baby sú namyslené,chladné,zlé dosť,posadnuté svojou postavou.. často sa stretávam s týmto názorom.Ja sama som no podľa niektorých moc chudá mám 168 cm a cca 50kg 2 kilá hore dole ako kedy.. čo si myslím je úplne ideálne.Ale to je nepodstatné.Neznášam keď sa začne riešiť moja postava.Napr, na intráku baby celý rok obmielali,že vyzerám ako anorektička,že mám so sebou niečo robiť atď.Pritom jedávam viac ako hociktorá z nich a sú si toho vedomé.Každý si myslí,že chudé baby nemajú na robote nič iné,len sledovať či nepribrali a podobne.Ja mám skôr inú skúsenosť a to takú,že všetky kamošky a známe ,ktoré sú moletnejšie tak práve tie stále niečo riečia.Ale nie len seba ..ale aj nás chudé ..pričom za seba povedeť môžem,že ja nemám problém sa napukať až ma brucho bolí.:Duž som sa stretla aj s takým stupídným názorom,že načo chodím cvičiť ked som štíhla.Prečo ľudia riešia už také somariny či je niekto chudí či tučný alebo aký..

sway

SiSA89 presne tak ako si napisala.Ja som sa tiez trapila kvoli nazorom druhych,ale zistila som,ze trapenie nikam nevedie.Ak je niekde chyba treba ju vyriesit.Ber to tak,ze ak ma niekto problem s tvojou postavou alebo je na teba hnusny,je to jeho problem-nie tvoj.Jedine na com zalezi je to aka si ty.A riesit druhych je nikdy nekonciaca zalezitost.Ak by si chcela dobre vychadzat so vsetkymi ludmi,nato by si musela byt riadny chameleon:-))Ja sa snazim spravat k ludom "adekvatne" a zatial sa mi to osvecilo.Tak sa drz,mas dobre,ze si stihla:-))Ja som musela svoju postavu vydriet.A to som iny lenivec:-)A som rada,ze sme sa pochopili...dufala som,ze toto nie je len dalsia povrchna tema a ohovaracky tych "komentatorov" a celkom si ma presvecila:-))tak pa

sandria

lebo vela ludi sudi podla vyzoru a nie podla povahy ale ked mam pravdu povedat tak moja skusenost bola taka ze chuda baba bola skoro vzdy falosna a zavistliva nehovorim VZDY

SiSA89

sway...vies mas pravdu,ze niekedy si to berem az moc k srdcu...a este vacsia pravda je to,ze to neni len o tucnosti ci chudosti:)..ked ma niekto sprostu poznamku tak mna nemrzi to,ze niekto skritizoval moju postavu kt,ja osobne neberem ako slabu stranku pretoze ina by som byt nechcela ..(ale ked sa v buducnosti stane ,ze priberem alebo dostenem celusu alebo nieco take tak sa koli tomu nezastrelim:D)Ide skor o to,ze ma mrzi ked je ku mne niekto bezdovodne hnusny,len pre to,že je nervózny sam so seba.Mozno je to tym,ze chcem vychadzat dobre s kazdym a niekedy sa to jednoducho neda... kedze ako si povedala ludia su rozny.

sway

SiSA89 ja ti rozumiem,napisala si to celkom pekne a ja sa spravam podobne ako ty:-)Na svete su vseliaky ludia,aj dobri aj zli.Aj taki co ti praju aj taki,ktori zavidia a chcu ti uskodit.To nie je len o tom,ci nieco lahkovazne prehodia na adresu tvojej postavy-to dokonca nemusi byt niekedy ani mienene v zlom,len sa ta to dotkne,lebo je to tvoja slaba stranka:-)A aj zle mienena kritika moze vyprovokovat,respektive minimalne mna vyprovokuje,pretoze hlavne priatelia si davaju pozor nato ako mi co povedia atd,lebo mi nechcu ublizit..Ber to tak,ze aj to zle moze byt na nieco dobre.Dolezite je ako sa k tomu sama postavis.A kebyze sa mam trapit nad stupiditov niektorych ludi,tak doma revem cele dni.

SiSA89

sway:Zalezi co sa mi nema pacit..ked sa jedna o veci zasadne tak to riesim z clovekom o kt.sa jedna priamo.Ale vies take veci typu ci niekomu trci sadlo a podobne nemam potrebu rozoberat ani s dotycnym pokial sa ma priamo nespyta na nazor a ked uz sa k tomu mam vyjadrit tak si davam sakra bacha na to co a ako poviem,aby som dotycneho neurazila alebo neranila .
Nevravim,ze ked niekto vyzera ako strasidlo tak si nepomyslim svoje..ale urcite to nebudem vyuzivat a pred inymi ho zhadzovat.Zas ja mam taku povahu,ze nestrkam sa do vsetkeho ako varecha do kose a ked niekto chce mat "200" kil a citi sa fajn je to jeho vec.:)

A k tej kritike ..mna velakrat prave ta posuva dalej a nuti k sebareflexii ..lenze v niecom inom..napr.co sa tyka vzdelania,vztahu k ludom alebo v inych veciach. Pre mna ma vyznam len v pripade ,ze ten clovek co kritizuje to mysli dobre a mohla by byt prinosom pre mna a urcity podnet aby som sa zdokonalila.Podla mna toto je kritika na mieste.To,ze niekto drzo komentuje ako vyzeras a podla toho ta skatulkuje to ma od kritiky daleko.A prave toto ma stve a priznavam, ze obcas aj trapi ... pre to aj vznikla tato tema.

sway

klarka12_ hlavne prosim ta neber vsetko ,co napisem doslovne.Jedine o co mi tu ide,je to aby sa ludia naucili viac sami rozmyslat.Preto sa mi napriklad nepaci,ked sa strhne tlupa zenskych a zacnu babenku huckat nech sa rozide s chalanom.Je tu vela tem,na ktore neexituje jednoznacne riesenie a ked sa strhne vacsina,musi prist niekto,kto ponukne aj iny pohlad.A o to sa snazim.
1212 preco ta to tak zaskocilo?Nemoze sa najst niekto,kto neodsudzuje,nie je vztahovacny a je schopny chapat moje nazory?

klarka12_

sway neda mi, ale musim Ti napisat, ze z tvojich nazorov (vo vseobecnosti) a pohladov na svet a zivot som si vela vzala.

sway

alzbee inkubator hovoril o zenach vo vseobecnosti a naozaj mal vo vela veciach aj pravdu:-))Si sa nemala chytat a presviedcat ho,ze si ina,lebo si ho tym iba utvrdzovala v jeho nazore..Aspon bola sranda,ked prispieval.Ono niekedy taka vecna rada viac pomoze ako vacne diskusie.A baby vedia rozoberat banality cele hodiny.Ja som taka ista:-)