HLUCHNEM???

Príspevok v téme: HLUCHNEM???
zuzic

v poslednom case mam pocit ze slabsie pocujem. nieze by som nepocula, len akoby sa mi zlievali dokopy zvuky...napriklad miesto mostik pocujem postih a tak dalej...myslela som ze si to len namyslam ale v poslednom case ma na to zacali upozornovat znamy tak na tom asi nieco bude. lekarovi momentalne nemozem a ani by som ho nechcela otravovat ak este neviem ci to vobec taky problem je.mali ste niekedy nieco podobne?

tali

zuzic, a nemoze to byt iba mazova zatka v uchu? napr. mnoho ludi si cisti usi tycinkami, co maju na konci vatu, take tie kupovane, ta vata je kraaasne zaoblena... a tym, ze je zaoblena sa ten maz v uchu posuva dalej dnu do ucha a casom sa vytvori zatka z toho mazu a clovek, samozrejme, horsie pocuje. zbehni k usnemu mudr. a uvidis, ci toto nie je tvoj pripad :)

esty

v mojom okolí som sa s tým stretla, tiež slabšie počul a bol na nejaký zákrok v nemocnici.ale viac ti k tomu neviem povedať. ale už je to dobré. Mala by si ísť za lekárom, aby sa ti to nezhoršilo. No sama to určite nevyliečiš.