Nivea Volume Sensation

smiktea

citujem prispevok od TICA:

Si uvedomte čo je TEÓRIOU chemického priemyslu v kozmetike, ktorý používa vo svojich výrobkoch samú chémiu, pričom základným nosičom toho všetkého je ropa ( produkty z nej, je lacna ), čo si tak rady natierate na tvár, a rôzne, ešte oveľa agresívnejšie chemické látky. Teória ( ktorú vám v reklame ani na obale nepovedia... ) znie : ŠAMPÓN : NÁŠ ŠAMPÓN VÁM SÍCE DOKONALE UMYJE VLASY, ALE VYSUŠÍ ICH, TAKŽE POUŽITE AJ KONDICIONÉR. ALE TO NESTAČÍ, TAK MUSÍTE POUŽIŤ AJ LAK NA VLASY - ABY SA VÁM LESKLI, LEBO AGRESÍVNY ŠAMPÓN VÁM Z NICH ZMYL NIE LEN "ŠPINU", ALE VŠETOK ŽIVOT...

CHEMICKÁ PLEŤOVÁ VODA : DENNE SI ŇOU RÁNO A VEČER ČISTITE TVÁR, BUDETE JU MAŤ VYSUŠENÚ AKO POKOŽKA SLONA NA PÚŠTI, ALE TO NEVADÍ, POUŽIJETE TONU CHEMICKÉHO KRÉMU, ABY STE "ŠPINOU NAMASTILI NAŠIM PRODUKTOM ( VAŠU )VYSUŠENÚ POKOŽKU"... SPRCHOVÝ GÉL : UMÝVAJ SA MNOU, HOCI AJ DVA KRÁT DENNE. RIADNE SI MNOU VYSUŠ POKOŽKU, LEBO OBSAHUJEM SILNÉ ROZPÚŠTADLÁ, KTORé ŤA UMYJÚ ASI O 1000 PERCENT VIAC, AKO JE POTREBNÉ. NARUŠÍM TI MIKROFLÓRU POVRCHU VAGÍNY, BUDEŠ MUSIEŤ POUŽÍVAT RôZNE DRAHÉ KRÉMY NA INTÍMNE PARTIE S VEĽKÝM PODIELOM CHÉMIE. ĎALEJ TI PRI PRAVIDELNOM POUŽÍVANÍ VYSUŠÍM POKOŽKU, TAKŽE BUDEŠ MUSIEŤ KUPOVAŤ ĎALŠIE NAŠE VÝROBKY ( VŠEOBECNE VÝROBKY KOZMET. PRIEMYSLU ), ABY SI JU MALA ZNOVA VLÁČNU, BUDEŠ SI JU MUSIEŤ NATIERAŤ TELOVÝM MLIEKOM, KDE JE TIEŽ PLNO CHÉMIE.******************************************************************

Treba si uvedomiť jednu vec : Zo vzduchu sa do nášho organizmu dostáva menej nečistôt, ako cez bežnú kozmetiku, ktorá preniká našou pokožkou do vnútra organizmu. A najhoršie na tom je, že tie škodlivé látky sa nevylúčia ani z polovice. Keby človek len tušil, koľko chem. odpadu má v tele taká 50 ročná žena ( používa viac kozmetiky ) alebo muž, nevedel by týždeň zaspať. Radím : zameniť šampón za prírodný, a nebudete potrebovať žiadny kondicionér, ani lak... A keď hej, lebo nie ste spokojné/spokojní so svojimii vlasmi, je to zrkadlo toho, ako sa stravujete... Vlasová kozmetika je najagresívnejšia, preto začnite práve šampónom, a na druhom mieste začnite výmenou sprchového gélu.

tinnka

no ja som si dnes v Tescu kupila balik volume sensation je tam lak na vlasy, tužidlo a taky sprej guľateho tvaru a som zvedava :) zatial viem že to velmi pekne vonia :) tieto tri vyrobky su vraj najlepšie.. dam vedieť ked ich použijem ono to nezavisi len od jedneho šamponu.. treba skombinovať viac vyrobkov a vedieť ako ich použivať aby bol vysledok čo najlepši.. inak ten baliček odporučam aj ako darček na Vianoce treby sa poponahľať lebo ta akcia už dlho platiť nebude stalo to 9,55€

jajatko

Tak to je zvlastne, lebo ja mam presne opacnu skusenost :) Skoro kazdy den, pripadne kazdy druhy si umyvam nim vlasy, su objemnejsie a narozdiel od inych samponov na objem vlasov, ked pouzijem tento, tak po umyti mi neskrepovateju vlasy, predtym sa mi to robilo pri kazdom ak si dobre pamatam.

miakara

k tomuto samponu len jedno - HNUS ja som ho kupila a teraz sluzi ako avivaz. objem?? okolo tohto samponu ani nesiel, nie aby ho vytvoril.
Strasnyyyyyy

Freya19

ja som to mala a je to o nicom, pouzivala som to asi 3tyzdne a ziadne vysledky. a mastili sa mi z toho vlasy. takze tak :)