Nechcel sa postaviť

l

je to psychicka zalezitost. mne to trvalo az 3 mesice kym ma to preslo. haluz, ked po nikolko mesicoch chodenia to ona konecne chcela tak sa mi nepostavil, mna skoro jeblo. dovtedy sa mi to nikdy nestalo. ked sa mi to pri mojej stalo prvy krat tak skoro plakala, bola strasne smutna, chudiatko :( a ked sa mi to stalo druhy krat tak som mal chut sa zastrelit.
ked som to prekonal som sa cudoval ake je to lahke prekusnut.
mysli na LEN seba, ze si chces TY uzit, ze si chces poriadne zasunut..
hlavne nemysli na to chces ju urobit a ze chce aby sa jej to pacilo (sice isto chces aby si to poriadne uzila..)lebo ked na to budes mysliet tak podvedomie si povie co ak zlyham a to potom sa ti nepostavi.. mne to pomohlo :)
este toto-predtym nepi, nafajci, nepi kavu,redbul.. lebo to cloveka rozrusi a nebudes sa vediet sustredit a zas zlyhas..
toto sa CASTO stava chlapon s novou babou, alebo panicom.. je to uplne normalne, to prekonas, len musis mat chapavu babu..

radic

Dovtedy budes mat problemy, kym sa nestotoznis s myslienkou, ze nejake zlyhanie je absolutne bezvyznamne a nie hanba. Pokial si to Tvoja partnerka nemysli tak si rychlo hladaj inu, ahoj