brusaky

karioll

nadia317
nemas pravdu ani v to prijme tukov,si uplne mimo,mne je to osobne absolutne jedno ako nalozis s mojimi informaciami
zujky
pomylila si si temu,moj fanklub sa formuje inde.vidno,ze ti uz chyba skola

nadia317

Lea 02
Kardio trening je trening pri ktorom trenujes nielen kardiovaskularny system/srdcovo-cievny/ spotis sa pri nom a spalujes tuk.Musis zostat v zone 60- 85 percent svojej tepovej frekvencie.To znamena,ze nesmies byt moc zadychana.Napr.vladzes sj pri treningu rozpravat.Pri anaerobnej cinnosti sa uz nepali tuk, ale trenuje srdcovo-cievny system a tvori svalova hmota-napr.sprinty.
takze bicykluj, behaj, korculuj, cvic aerobic, spinning atd.

nadia317

karioll:
Samozrejme,ze potrebujes v strave tuku, ale len tie ktore obsahuju nenasytene mastne kyseliny-ktore sa nachadzaju v orechoch,semienkach a rybach..rybacom tuku..No pri rysovani to netreba prehanat.Je logicke,ze ked sa chces zbavit tuku, tak ho nebudes prijimat.

ZUJKY

kariolL: uz prestan do kazdeho rypaT !!!! A hrat sa tu na panaboha !!!
Dakujeme za tvoje ,,velrady" a podobne ale sposob tvojho vyjadrovania je ubohy.. .Kazdeho len napadas.. .

nadia317

Miluske!
Viem co myslis!Ja cvicievam 10 typov brusakov.Mam tehlicky na bruchu, ale myslim ze to je aj pricinenim hlavne toho poctiveho behania.Ja cvicim brusaky uz s 5 kg kotucom.No vazne sa podkozny tuk spaluje hlavne pri aerobnej cinnosti.Kazdy mesiac si kupujem casopis Muscle and fitness a tam to stale zdoraznuju.Ja mam zase taketo skusenosti.No kazdy ma ine telo.Len viem,ze ja mam pomaly metabolizmus, tak musim cvicit vela kardia a vidim to na seba, ze sa mi rysuje cele telo..

jesssssaaaa

netvrdte mi ze sa neda schudnut, ked som schudla, necvicila som nic aerobne a nedrzala som diety....tak mi snad nechcete povedat ze si vymyslam.... :)