škaredé prsia :(

Príspevok v téme: škaredé prsia :(
Antonia36

ahojte.ja mam taký problém :( moje prsia su podla mna velmi skarede....mam vpacene bradavky-ked som vzrusena tak vyjdu von,ale aj tak..a potom mam prsia take neforemne,som mlada no uz mi ovisaju :( ja sa hanbim sama pred sebou a nie to aby som sa este pred chalanom vyzliekla:( ... myslite ze to velmi vadi?alebo to velku rolu nezohrava?Dakujem za ( seriozne) odpovede.

Antonia36

hannka
no ja mam 15 ,takze v mojom veku si to dost pripustam,ze co ak ...ale snazim sa nejak nad to povzniest..len sa bojim ze natrafim na "debila" ktory ma vysmeje alebo to bude vykladat svojim kamosom...

hannka

Neboj najdes, ved kolko mas rokov? Urcite si este mlada.. ja som mala stastie ze som si ho nasla dost skoro, ale takych ako je on je dost.. myslim ze chalanom nezalezi na dokonalosti, staci ked sa vyzlecies a bude im jedno ci mas neforemne prsia, velky zadok alebo strie.. :) a ak ta chalan lubi nemusis sa nicoho bat..

Antonia36

hannka
ach hanka to mas potom brutalne stastie ze si nasla niekoho takeho :) kiez by som aj ja nasla, no neviem,,mam stastie skor na tych kretenov pred ktorymi sa pre istotu ani nevyzleciem :D

hannka

Ak si najdes takeho co ta bude lubit urcite neutecie :) a kazdy normalny chalan vie, ze fotka je fotka. Dnes sa uz da upravit naozaj vsetko na nepoznanie- velkost, tvar, farba.. takze si urcite nerob konmplexi koly fotkam, ci uz prs alebo hoc coho ineho.
A ja sice nechapem co sa mojmu priatelovi na mojich prsiach paci, ale naozaj je z nich hotovy, takze som stastna a uz ma ten moj komplex viac menej presiel, aspon pred nim sa teda urcite nehanbim :)

Antonia36

hannka
dakujem za mile slova :) presne taky problem mam aj ja,rozletia sa na vsetky strany :D no ano,ved z toho mam komplexy,ze vsade uplne dokonale vsetko perfect,a ked je chalan zvyknuty vidiet take,a zrazu uvidi moje,tak aby nezutekal no ..:D

hannka

Ahoj, ja mam tiez trosku ovisnute a neforemne prsia, ked si lahnem na chrbat tak sa mi rozletia na bocne strany- vobec pekne nedrzia. A bradavky mam take, ze sa mi nikdy nepostavia ani ked som vzrusena. Tiez som sa hanbila sama pred sebou, ale mam priatela 2roky a on moje prsia miluje. Stale mi ich bozkava a ked si dam dole podprsenku hned je vzruseny, takze asi to je len nas pocit ze ake mame zle prsia, leba vsade vidime tie dokonale na fotkach /upravene/ ale ver ze keby teba nejaky fotograf fotil nahu tiez by si mala na fotke dokonale prsia :) a tvojmu chalanovi sa tiez budu iste pacit a ak nie, alebo bude mat blbu poznamku tak ho posli kade lahsie :) pa