Čo s dneštným dňom?

Príspevok v téme: Čo s dneštným dňom?
maminaaa

Mohli by ste mi poradiť,čo s dneštným dňom?Mám dve malé deti a rozmýšľam,čo mám robiť,keď navarím...už neviem,kde by som ich vzala,chcela by som nejakú zmenu...vyzerá to,že dnes bude zase teplo a idem variť len granadír a polievku,takže to by dlho trvať nemalo...mamičky,dajte nejaké typy,no na pieskovisku ma to nebaví

alma21

Najlepsie je byť s rodinou.Hlavne s mamou.Ja som bola nejaký čas bez nej lebo sme mali nejaké nedorozumenia ale zistila som že to je človek ktorý to so mnou myslí najlepšie.Sme spolu každý deň,odbremeńuje ma to.Ľúbi moje deti aj ony ju atak si vždy urobíme program.Mám aj brata,ktorý ma tiež rodinu.S ním sa cez víkend stretávame a to nás je už pekná kopa.Tak nejako čas prejde a už je tu nový týždeň.Nemám čas sa nudiť arozmýšľať nad hlúposťami ako kedysi.Ja som ešte si donedávna myslela ,že si vystačím sama bola som na to hrdá ale čas ukázal,že to tak nie je.Tiež ma nebavil každodenný stereotyp,opakovane robiť veci do úmoru.Bola som zo všetkého unavená.Ale odkedy som sa zmierila s mamou a bratom je to úplne iné.Už viac počúvam čo mi hovoria a neodsudzujem ako niekedy.Je mi fajn,lebo som odbúrala veľkú prekážku,čo ma veľmi trápila.Nič nenahradí rodinu čo ťa má rada a myšlienky typu čo budem robiť dnes a zajtra sú minulosťou.Som sama s deťmi a každý deň sa teším ako naša babi príde k nám ráno na kávu a naprogramujeme si ďalší pekný deň...

AdamKrt

Hrat sa pexeso, clovece nehnevaj sa. Ucit ich spolocne varit, ci upratovat. Ist sa niekde okupat, staviat si hrad z piesku. Alebo budku pre vtacikov. Precitat detom rozpravku. Zahrat sa s nimi na schovavacku. Malovat si spolu atd atd.