Odstranenie vší

Súvisiaci obsah

Simona22

Dobrý deň, prosím vedeli by ste mi poradiť, čo účinkuje na vši a hnidy? Som už zúfalá... Skúšala som všetko, šampón, sprej, ocot, farbenie vlsov a nič nezabralo... Teraz idem kúpiť Tea Tree Oil, ale veľmi si tým nie som istá a už mi dochádzajú nápady... Prosím, viete mi nejako pomôcť?

michaela00

dcera uz stihla tento rok doniest vsi domov, odporucam liquido radical, novinka z lekarne odporucila mi ho lekarnicka ako promo, naozaj je velmi ucinny

wierka4

akonahle sa dieta dostane do kontaktu s druhym dietatom ktore ma vsi vzdy treba preventivne umyt hlavu a sledovat to, na zaciatku mozu vsi uniknut nevsimnete si ak su dve tri ale ak sa zacnu mnozit je to problem, my ked viem ze je pedikuloza v skole zmyvame pravidelne hlavu samponom liquido duo forte a pravidelne kazhde rano kontrolujeme vlasky

Lara09

Ja by som sa chcela spýtať že keď moja dcéra v škole bola s kamarátkou chvíľočku a tá jej kamoška vraj má vši, ale moja dcéra si nedala hlavu k nej tej čo má vši ale len končeky vlasov sa jej opreli o tej vlasy čo má vši. Tak podla Vás to môže dostať ale nie?..

jollycrisis

na odstranenie vsi pomohol celkom aj psi sampon orthosan ale nefungoval tak dobre ako liquido duo forte, ked date do toho teatreeoil alebo ocot ucinkuje to lepsie

didka206

Ahoj ... na internete nájdeš určite nejaký šampón + hrebeň... ja som mala tak 5 rokov dozadu, stihla som to včas spozorovať a stačil len šampón... kefu som hneď dala do mrazničky - zevraj to tak treba aby "vymreli v kefe" a potom len vyčesávať
skús pozrieť tu -odkaz odstránený-

Milena95

Ahojte, no, vsi sme mali dlho....Na likvidaciu vsi nam velmi nepomohli sampony a zabaly, hygiena, babske recepty, ci dezinfekcia bytu...aj ked sa zdalo, ze je vsetko ok, po par dnoch, ci mesiacoch sa objavili znova.Objavila som vsak specialny ocelovy hreben, huste hroty v tvare vrtacikov zachytia aj tie najmensie potvory, staci len denne precesat vlhke vlasy po dobu 7-10 dni. Za 18 € bolo po probleme. Na sampony, zabaly, oleje som predtym vycalovala za rok asi 150€.
Ak mate zaujem, najdete ich tu : www.modrykonik.sk