Odstranenie vší

Súvisiaci obsah

FM

Moja 3,5 r. vnučka začala zajakávať. Opakuje ja-ja, bu-bu-budem, atď. Nevieme čo robiť, nevšímať, opravovať? Keď jej poviem, aby hovorila pekne, pomaly, tak to slovo opakuje pekne, nezajakáva, ale potom pokračuje v zajakávaní. Ďakujem za radu

dermalka

POMOSTE MI MOJA MALA DCERKA MA VSI NEVIEM SI PORADIT CO MAM ROBIT AKO NAT IST VISKUSALA SOM SAMPON PROTI PSOV AJ ORTOSAN A NEPOMAHA ANI OCTOVA VODA PORATE MI

Ssimmi

prosim vas poradte co pomôze na vsi... pouzívam Vsiven.. ale neviem ci to nejako zabera.. nemate nieco lepsie ?? prosiiiim

prirodna

áno, najúčinejšie je ručné vyčesávanie dospelých vší, aby sa ďalej nerozmnožovali. Je to však dosť zdĺhavé a hrozí, že z nakladených hníd sa vyliahnú ďalšie vši. Tento reťazec je potrebné pretrhnúť čo najskôr a nevyhnutné je aj ochrániť ostatných členov rodiny pred nakazením. Prečo sa tak trápiš? je potrebné rýchlo konať. na trhu je veľa prípravkov, ktoré ti pomôžu tento problém vyriešiť. na rýchle odvšivavenie skús prípravky Paranit spray alebo Liberella kondicionér a na ochranu rodinky pred nakazením a u dcerky na dovyčesanie hníd a na zabránenie opakovanému nakazeniu doporučujem Liberella šampón. tieto prípravky obsahujú prírodné látky, žiadnu chémiu, sú bezpečné a rýchlo úinkujú. Držím ti palce.

Zúfala_32

Takže moja dcéra má teraz vela,vela vší,,teraz si ich vyčesovala a hlavne velké ma ale aj malé..A kopu hníd..Už som zúfala..PROSíM NIč NEPOMáHA vyskúsala som už aj petrolej a tu ste niekto písali že octová voda pomáha naozaj prosím vás pomáha..jediné riešenie je vyčesovať,vyčesovať..:((((((

prirodna

hnidy sú na vlase pevne uchytené a viem že aj pri použití špeciálnych prípravkov na zabíjanie vší hnidy sú problémom. Zabité vši sa odstránia pri vyčesaní ale hnidy ostávajú na vlase a vysychajú. Na tento problém už staré mamy používali octovú vodu, ktorá rozrušuje spojenie hnidy s vlasom. Ak nechceš investovať do kvalitných prípravkov môžeš to skúsiť. Ale ja by som ti doporučovala kúpiť si v lekárni LIBERELLA šampón, ktorý už obsahuje jablčný ocot a vďaka tomu si hnidy dokonale odstrániš vyčesaním a zároveň vysoký obsah prírodných olejov ti vytvoria vo vlasoch nevhodné prostredie, aby sa ti potvorky znovu neusídlili a čo je ešte super extrakt zo žihľavy ti perfektne ošetrí vlasy. Takže bežný šampón môžeš odložiť na bok a budeš perfektne vyzerať a zároveň dokonale ochránená pred nakazením :-)). A to určite chceš!

adula06

Ahojte, my sme bojovali dva mesiace so všami. Dcéra mala krásne husté dlhé vlasy, vždy ju za ne každý chválil, ale tieto dva dlhé mesiace som ich doslova preklínala. Nakoniec sa musela dať ostrihať po plecia. Skúsila som všetko dostupné na trhu. Dokonca som jej zafarbila vlásky, preliala octom + som dávala zábaly a aj Orthosan na psy som kúpila a tie potvory sa tam stále vyskytovali. Každý deň som prameň po prameni vyčesávala hnidy. Doma sme mali už zúfalú atmosféru. Teraz sme konečne čistý. Ako na to? Môžete kúpiť x-šamponov a sprejov na takej či onakej báze, všetko je to o jednom. Zničíte len vši, hnidy zostanú. A keď nejakú zabudnete vybrať alebo ju jednoducho nevidíte, máte to doma znova. Dostala som kúpiť poriadny hrebeň na hnidy - úplne hustý a dlhý (bol pribalený v paranite) a tie vajíčka sme jednoducho krásne vyčesali bez toho aby som ich musela doslova ťahať z vlasov. To je podľa mňa to najdôležitejšie. Ja dúfam že mi ich už dcéra zo školy neprinesie (alebo nie tak skoro)a držím všetkým palce. Z vlastnej skúsenosti viem ako ťažko sa bojuje zo všami a koľko peňazí to stojí.

titi...

Parasidose som používala aj ja preventívne dievčatám na vlasy.Vlani nedostali vši.Neviem či to bola náhoda alebo fakt je dobrý ten šampon.Robila som to podľa návodu ako je na krabičke.Dievčatá vydržali ani sa nesťažovali,ja som neznášala tu silnu vônu.Iný prípravok som ešte neskušala,zatiaľ všy nemali ani raz.Teraz sa bojím,v tomto školskom roku dcérka sedí vedľa jednej,ktorá pravidelne to mala.Uvidíme.Pritom tá spolužiačka je stále čistá uporavená...neviem prečo stále dostane.