Chcem mu dat na vyber... /milenecky vztah

Príspevok v téme: Chcem mu dat na vyber... /milenecky vztah
DEE.

Dobry den, chcela by som vas poprosit o vyjadrenie vaseho nazoru... najprv si precitajte moj "pribeh"
Medzi nami je velky vekovy rozdiel, ma dve male deti, a manzelku, s ktorou je doteraz, pretoze sa narodilo pred rokom najmladsie dieta. Inak by bol uz inde. Je zodpovedny, svoje deti miluje, no v podstate caka len kym vyrastu, aby mohol zacat vlastny zivot... Pozname sa dlhsiu dobu, vzdy to bolo velmi dobre priatelstvo, zblizovali sme sa, hovorili si vsetko, pomahali si. Jednoducho priatelsky vztah na vysokej urovni. Ked som mala problemy vo vztahu, vzdy mi poradil, podrzal ma... az sa to stupnovalo a zacali sme sa stretavat viac, nase rozhovori do noci boli coraz intenzivnejsie, dovernejsie... vedeli sme, ze sa navzajom pritahujeme, vedeli sme o bariere medzi nami, az nastal rychly spad. Stretli sme sa, vsetko bolo v poriadku, rozpravali sme sa o vselicom moznom, vtipkovali sme, az sme sa zacali vasnivo bozkavat. Nasledujuci vecer to vyzeralo, ze to obaja lutujeme, uvedomovali sme si intenzivnejsie bariery medzi nami... tak sme to nechali plavat... isla som na dovolenku, boli sme stale v kontakte, az to prepuklo. povedal mi ze ma miluje, nech to trva co i len minutu, nech je to na akykolvek sposob, ale ze len pri mne dokaze dostat zo seba nehu, ze len ja som clovek, ktoremu moze povedat cokolvek, co aj naozaj je. Zamilovali sme sa do seba. No on je v zvazku, nech je to aj nestastny zvazok, ale je... a ja som v zvazku partnerskom. Svojho priatela lubim, avsak sme odlisni. Velmi ma to mrzi, ale tento vztah, ktory je milenecky ma nici pomaly. Moja matka sa to dozvedela a robila sceny, aby som to ukoncila, tlaci na mna, vydie ra ma (nemam este 18)... ona vie, ake to je, pretoze tiez mala vztah so zenatym chlapom, ale to bolo nieco ine... som v podstate zviazana. cele noci poriadne nespim, po nociach si vacsinou piseme do neskorych hodin. je to ciste, krasne, ale rozum mi hovori, nech si vyberie... viete, ja mam problemy zdravotne, problemy s depresiami a tak dalej, a nie je to pre mna lahke. Dnes sme spolu telefonovali, snazila som sa byt v pohode, pretoze vcera vecer som mu povedala, ze uz nevladzem a ukoncim to ja, pretoze neznesiem cakat, kedy to spravi on... on sa boji o mna, on je clovek, ktory sa zaujima o svoje vnutro, je to clovek, ktoreho miljem pre jeho zrelost, pre obdiv, ze ja som otca nemala, a on je otcom ktory da svojim detom aj to posledne... milujem ho celou svojou dusou, no rozhodla som sa, ze zajtra, ked sa stretneme, poviem mu, ze to myslim vazne, ze naozaj to nie je rozmar a chcem mat jasno vo vsetkom. chcem mat ISTOTU. povedzte mi, pomozte mi, ako svojej kamaratke, ktoru neodsudzujete, ale chcete jej poradit.... ako to mam urobit?

katuskaja

DEE
najdi si normalneho slobodneho muza, laska pominie a ty budes vzdy len milenka a k....a pre jeho zenu aj deti a okolie ta bude nenavidiet a nakoniec aj on..ty mas na viac urcite a pri nom budes len handra ktora pred nim bude roztahovat nohy len, vy zeny sa moc pocenujete svojim spravanim

katuskaja

DEE
take naivky ako ty zboznujem, co nicia vztahy . Ty ani nevies co je laska, vztah normalny. Mala si uz normalny vztah s normalnym muzom slobodnym by ma zaujimalo. A take s prepacenim k....y kazia povest normalnym zenam,to ńemas mozog?????? a nenazyvyj to trapnou laskou, si suca do psychiatrie

EricaCat

...ludia, ona od si od vas pyta radu, chce vediet vas pohlad na vec a vy ju tu urazate! ...No... ja to poviem takto... chapem co citis, si zamilovana a ked si s nim si stastna, ano o tom je laska... len sa zamysli co s nou dalej... je jasne, ze zostane pri rodine..sam ti to povedal, ze deti vychova..uz tu sa zastav a nemas dalej co riesit. CHces byt jeho milenka? Zena na par chvil? Ty vies zit s pocitom, ze nie si jedina? Chces zit v neistote a v strachu, co ak nato pride jeho manzelka? POcuj, toto je uz o comsi inom.. to nie je ze preberes chalana svojej kamoske... Tu preberes manzela a hlavne otca detom, ktore ho potrebuju. Sama si napisala, ze toho svojho si nemala...tak ani ty neber tym detickam otca. Ano, mozno sa ti stazuje ako v manzelstve trpi, ale tym sa nedaj obalamutit. Chapem, ze ti je s nim krasne, ze sa citis stastna..ale ver tomu, ze take iste pocity mozes zdielat s niekym inym..slobodnym..bez zavazkov. Pozri sa, ja tiez vela skusenosti s muzmi nemam nakolko budem mat coskoro len 20 rokov, ale uz teraz viem, ze NIKDY ale NIKDY nechcem rozbit niekomu rodinu! Nikdy by som si to neodpustila a to by som asi nemala kožu na ksichte, keby som to dokazala. A radim ti..pokial si samu seba vazit a nechces si vyrobit dost nepekne problemy... vzdaj to... nech si on zije svoj zivot, ktory si uz zorganizoval... a ty si ten svoj zacni budovat, ved si takmer na zaciatku...hm?;)

Catherin

A ty, Dee, zobud sa. Nikdy sa nerozhodne pre teba. Preco by to robil? Jeho manzelka vie 100x lepsie varit ako ty, vie sa starat o domacnost, porodila jeho deti a stara sa o ne. On ma doma full servis. Preco by ju mal menit za napoly dieta? Teba len ako take spestrenie do postele. A bud rada ze jeho manzelkou nie si ty, tiez by ta podvadzal. Tieto typi chlapov to maju v krvi. Oblbuju mlade hlupucke naivne dievcatka, skoro este deti.

Catherin

SugarLips: teraz neviem ci si robis srandu? Ak nie, tak si asi 14-rocna beznadejna romanticka co pozera prilis vela telenoviel a cita prilis ruzove romany. Ale zivot je o inom, zivot nie je rozpravka ci telenovela. "Zalubili sa, bola to ohromna laska, on kvoli nej nechal unavenu zenu a deti, taka obeta! A zili spolu stastne az kym nepomreli!" Alebo az kym jeho nova zena nebola nebola unavena a on si nenasiel dalsie neplnolete dievcatko na oblbovanie.

SugarLips

necitala som si odpovede predomnou, no pokial kazdy dostava to co potrebuje, tak si myslim, ze je to ok. Ked ma rodina tolko jeho pozoronosti, kolko treba, tak je to v poriadku, no ak je to na ukor rodiny s detmi, tak to nesuhlasim ani ja.
Co sa zalubenosti tyka, neviem ju vysvetlit, no myslim si, ze sa neda ani privolat a ani odolat, cize ju moc clovek neovplivni. Jedine co moze robit, je uvazovat, co sa vlastne deje.

ShaulaThalit

Vam je ale dobre, ked pod ruskom anonymity mozte vyjadrit svoj lahko primitivny nazor...

vykasli sa na nich, co ti hovoria... mam vlastne skusenosti s tym a ver mi, vsetko chce cas... len vy dvaja najlepsie viete ako to medzi vami je a nech ma okolie akykolvek nazor, vypocuj si ho, zamysli sa a chod dalej... dopredu, neobzeraj sa. kazdy ma pravo na stastie, bez ohladu na to, co sa deje... niekedy clovek musi byt jednoducho egoista. ak chlap nechce, nenajde si inu, nezamiluje sa do inej, proste tu nejde o to, ze koho to je vina... vina nie je nicia, pripadne vsetkych........