vase nazory a skusenosti :)

SiSA89

queen_ sam:presne tak dolezite je,ze by sa posnazil..a urcite tak isto to bude brat aj tvoj priatel ked mu pripravis nieco fajn:)a ked vies,ze ma rad ten puding tak stav na klasiku..:)a nabuduce mozes experimentovat :)a nemas za co rado sa stalo:)

queen_sam

SiSA89: to je super :D mne by tak maximalne urobil rybaciu pomazanku :D ale aj tej by som sa potesila, za snahu :)
vlastne on miluje puding s piskotkami..tak asi to teda :) ale s tym ovocim to nie je zly napad :) dakujem za radu

SiSA89

queen_sam:no vies snazim sa:)ale tak este sa mam vela co ucit..a casto krat sa stane ,ze tymi mnamkami zvadza mna on :D.....no a k tym prsiam co sa chystas varit jasne ze to moze byt..hlavne ,ze to budes robit s laskou a on bude rad,ze si sa snazila a to aj vtedy ak sa to nebude dat jest:Dale ty si isto sikovna tak to zvladnes na vybornu:)a k tomu dezertu hmm skus si najst trebars na nete ale podla mna by bol dobry taky ovocny dezert kde das do misticiek cerstve ovocie akekolvek..mozes to poliat medom.das si uvarit coko a tym to polejes..nuz to je na tebe co vymyslis:D

queen_sam

SiSA89: wow, ty asi casto zvadzas mnamkami, ze? take kulinarske recepty som este nerobila, maximalne palacinky ale s dzemom :D len co nasi odidu, chystam sa ho pozvat na nieco dobre. myslis, ze moze byt zapekane kuracie prsia v syrovo-smotanovej omacke a k tomu napr opekane zemiaky? a este nejaky dezert...ale aky? :)

SiSA89

queen_sam:mnoo zalezii, ze co ma raad :D......tak ten moj uplne fici na vypraazanom syre a hranolkach hehe :D...ale tak ked chces daco pripravit na romatikus vecer tak skus dake kuriatko s bylinkami ...alebo mnamky cestovinky:Dalebo palacinky plnene napr. jablckami a kremom s pomamarancom a orechmi a pridaj aj skoricu hotove afrodiziakum:D

SiSA89

jasnéé :Dteda o mne a priateľovi to platí na 100%...:Da najväčšia sranda je keď si niečo mňam spolu varíme:D