Makeup do prace

Príspevok v téme: Makeup do prace
zuzula11

Caute kocky, chcem sa opytat, ako sa upravujete do prace. Ja sa casto snazim zladit ocne tiene s oblecenim, ale uz sa mi stalo, ze som sa potom citila az prilis namachlena. Pouzivate ciernu ceruzku? Farebne tiene? Ruz alebo lesk? Ja by som potrebovala typ na prirodzeny makeup, ale aby som zvyraznila oci ... Inac som hnedovlaska s modrymi ocami ... Dakujem za rady.

mnamka257

ja mam tiez modre vlasy a pozivam ciernu ceruzku-ta ti pekne a zaroven prirodzene zvyrazni oci.na tvojom mieste by som zvolila spominanu ciernu ceruzku na vnutornu linku oka-hore aj dolu-potom ciernu spiralu-je len na tebe ci si ju das na vrchne aj na spodne mihalnice-ja si ju davam iba na vrchne-tak sa mi potom nerozmaze.co sa tyka podkladu pouzi nejaky zmatnujuci puder-samozrejme s vhodnym odtienom k tvojej pleti a cele to zafixuj jemnym leskom na pery .a mozes vyrazit do prace...

SiSA89

Ahoooj zuzula11:no ja do prace este sice nechodim ale trapim sa na vyske tak dufam,ze ti nebude vadit ak napisem ako riesim make up ja:)

Tak ja mam modre oci a vlasy tmavo hnede az cierne plus zopar pramienkov svetlejsieho meliru ..plet tmavsia....make up moc nepouzivam iba ked mam daky problem s pletou (na jar alebo jesen sa mi zda ako keby mam citlivejsiu plet)..oci si zvyraznujem ciernou ceruzkou a maskarou (maskara musi byt fakt kvalitna mne osobne sa osvedcil rimmel )tiene pouzivam skor vynimocne ..ked uz tak dymove odtiene...obcas tekuta cierna linka na oci..kedze mam ociska velke tak sa mi to celkom pozdava...mno a pery zvyraznujem bud priesvitnym alebo slabucko ruzovym leskom... pre mna su dolezite dokonale upravene vlasy..ja mam dlhe vlnite vlasky ..obcas ich vyrovnam ale nie casto:)hlavne nech su zdrave a krasne leskle:)takze dost casu travim starostlivostou prave o ne:)plus tak isto super svieza vona pohodlne oblecko a ide sa:)

IvulaT

zuzula11:
..nie som nejaky odbornik, ale u mna "nahe" licenie vyzera takto: (som hnedovláska so zelenými ocami.. skôr svetlejsi typ)
- na tvár jemný tónovací krém pre zjednotenie pleti,
- na oci.. na horne viecko jemna linka hnedou ceruzkou, ktoru rozotriem do stratena.. + maskara.. obcas do vnutorneho kutika oka taky ocny lesk v prirodnom odtieni
- na pery obycajny balzam.. ja pouzivam balzam znacky Doliva..
- na licka trochu farby.. aby vyzerali zdravsie :)

..neviem, ci aj na inych to posobi ako "nahe" licenie, ale ja sa tak citim fajn..

Syid: ja nedopustim na maskaru Max Factor MasterPiece Max..skusala som aj ine, ale vzdy som sa vratila k tejto :)

Syid

Uplne ta chapem, ani ja nemam rada ked sa citim namachlena a s omietkou na tvari. Mala som obdobie ked som toho na seba davala straasne vela. Ten sa riadim skor tym, ze menej je viac a snazim sa licit prirodzene, na to aby som vyzerala upravene predsa nemusim pouzit celu drogeriu.

Ja si napriklad tiene nedavam vobec, alebo len naozaj vynimocne. Miesto toho kladiem doraz na pekne upravene obocie, svieze oddychnute ocka a zvyraznim ich hnedou ceruzkou, ktoru si vzdy rozotriem. Ja som tiez hnedovlaska, ale mam svetlu plet a zelene oci, takze podla mna mi pristane skor hneda ako cierna ceruzka. Spiralu si nedavam vobec, lebo som zial este nenasla taku co by mi vyhovovala (poradi niekto?) :( Mejkap ani puder si nedavam, lebo mam peknu bezproblemovu plet, radsej pouzijem jemnu farbu na licka, vyzera to pekne a zdravo. Nepouzivam ani ruz ani lesk na pery, len balzam, najlepsie s nejakou super vonou.

Ku tomu jednoduchy upraveny uces, svieza vona, starostivo zvolene oblecenie a idem :) A este sa dost staram o ruky, na to som maniacka ;)