Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

angela85

no pre mna
pantene - strasne ma po nom pali pokozka a robia sa lupiny
to iste aj so samponov z avonu
ziaden balsam na pery mi nepomaha jedine co je dobry je carmex
a zbytocne vyhodene peniaze na vichy roll-on ziadny ucinok
a niektore pletove kremy z nivei a z avona sa mi vobec nestrebali a stipala ma z nich plet

Suphotam12

Ja pridam este bronzove gulicky od avonu..no tie fakt maximalne neodporucam...vobec to nefarbi a ked chcete aspon aky taky vysledok tak to trva velmi dlho kym to na minimalne piatykrat nanesiete

jankaaaaaaaaa

kozmetika na problematicku plet od natura house
krem denny aj nocny normaderm od vichy
vsetko z avonu a oriflame okrem vonaviek , leskov a ruzov
spirala od essence
makeup od alverde
makeup affinitone

vevericka

pre mna garnier..z kremov som sa vyhadzala,,naopak prave avon mi pomohol, takze napokon puzivam vsetko od neho..

tpch

Sampon Vichy proti vypadavaniu vlasov-tke mastne vlasy som este nemala...
Kremy od Avonu-otrasne, kazdy jeden bol priserny, mala som po nich akne ako nikdy, nastastie som mala vzorky a neminula som peniaze zbytocne.
Farba na vlasy Syoss-svetla blond chytila hnedo
Farba na vlasy Schwartzkopf-odtien Polarne striebro-chytil na oranzovo
Biela perla na bielenie zubov-zuby mi zozltli! (potvrdene nezavislym pozorovatelom)
Antiperspiranty Garnier mineral-absolutne neucinne

Annyi

aeste sampony a kondicionery sayoss , mala som z nich vlasy mastne ako nikdy az ked som ich prestala pouzivat uz mi nemastneju tak casto

Carie

Od Avonu som este nenasla co by mi vyhovovalo. Sampon i balzam na vlasy mi robili mastne vlasy, hoci to malo byt prave proti tomu. Ocne tiene boli takisto mastne, to mi je doteraz luto, kupila som si rovno tri farby, lebo na modelke to tak super vyzeralo a ono to bolo tak mastne, za chvilu som mala na ociach ciary, musela som vsetky 3 vyhodit :-(