Moje kozmeticke NAJhorsie omyly

Príspevok v téme: Moje kozmeticke NAJhorsie omyly
honney

Baby to ma tak napadlo ked som citala temu Moje kozmeticke NAJ...urcite ste sa kazda stretli s tym, ze ste nieco kupili a letelo to do kosa, veci, za ktore ste uplne zbytocne vyhodili peniaze. Mozme si poradit co nekupovat alebo aspon na co si dat pozor, co vy na to? :)

Tak ja zacnem...najhorsi krem na ruky co som mala bol Glydorée od AB. Ako krem nebol az taky zly, ale ta vona...no hrozne nieco, mne to strasne smrdelo. www.ab-cosmetics.com

V oriflame a avone som natrafila na balzamy na pery, ktore boli aspon pre mna viac nez hrozne. Z oriflame jahodovy z radu visions, silno farbil na cerveno, ale mne pery hrozne vysusoval www.ori-beauty.co.uk
a z anovu z radu Avon care taky trblietavy. Ani s kremami a mliekami z Avon care nemam dobre skusenosti. Ovocne sampony z Avonu pekne vonaju, ale mne sa po nich hrozne rozcesavaju vlasy, mam ich uplne domotane.

Z lakov na vlasy je najhorsi asi lybar s pumpickou, lepi mi vlasy a dost zle sa strieka. Na druhej strane vydrzi veelmi dlho, chcem sa ho uz zbavit :D

aja z bb

ahojki holki :)

citam tu vela o kozmetike zn. avon , keby sa daco z toho u mna doma objavilo chytim to "a von" s tým... ja osobne nie som miliardarka aby som kupovala lacne smejdy, moj nazor: je to "testovacia kozmetika", ako nakoniec vsetky co sa predavaju sposobom zasielania postou a podob. viete o tom ze tieto vyrobky nie su velmi kontrolovane, pretoze sa nevystavuju v obchodoch a ktovie ako dlho trcia na skladoch, datum spotreby sa tam vyrazi, nalepi, opeciatkuje hocikedy ak tam vobec je.
vacsinou si kupujem novinky, tam je aspon aka taka zaruka ze to na skladoch roky nekvasi, a vsetku kozmetiku co nespotrebujem tak najneskor do roka vyhodim - nebudem na seba davat toxicke svinstva z coho potom vznikaju v tom lepsom pripade len alergie. moje telo je mojim zakonom chranene. a nakoniec: lacne - nie je nikdy nic kvalitne, to si treba zafixovat do pamäti.
tak sa majte pekne a nezabudajte na to najcennejsie co je na nezaplatenie - zdravie

skera

ja mam skor kozmetiku, kt by som pochvalila a s ktorou som spokojna, ale urcite sa nasli aj nejake, s kt som bola nespokojna.
Napr. tekuty make-up maybeline - neprirodzeny a robili sa mi supinky, aj ked mam mastnejsiu plet
balzam na vlasy garnier kamilka - velmi mi vysusoval vlasy a nevonal
anticelulitidove kremy a bieliace zubne pasty vobec nepomahaju
farby na vlasy palette velmi stmavili a znicili vlasy, rad brillance skoro vobec nechytil

Hemi

tak prispejem aj ja :D no najhorsi puder je jednoznacne od od Max Factor.. nenormalne to zapchava pory a aj najsvetlejsi odtien je uplne tmavy... hruza :D ale zasa ostatne vyrobky od MF su fakt dobre :D

Evangella

No tak môj omyl bola pleťová voda "ESSENCE pure skin" taká modrá vodička.. po 2 dňoch mi tak vysušila pleť, že ešte teraz mám na nej také šupinky.A pritom sa mi mastila často.Teraz len krémujem.Ale to je moja chyba lebo som si nevšimla,že obsahuje alkohol.

chipsa

Makeup rimmel (ten s uhorkou) - absolutne neprisposobivy, zanechaval škvrny, umely efekt

miss sporty - celá značka, kvalita ich výrobkov može vyhovovať nanajvyš babám pod 15 rokov

lacné špirály z oriflamu - nechutne zlepuj

rada vischy normaderm - 5O eur vyhodených, efekt žiadny

nivea šampon na vyhladenie vlasov - celé zle

xyzz

-maxfactor false lash efect- spravil mi mihalnice rovnaké ako špirála od essence za 2,90
-šampón + balzam syoss na lesk vlasov- hrozne sa mi mastili vlasy, naopak šampón na objem mi vyhovuje
-šampón + balzam garnier naturals mango+ neviem čo- vlasy hrozne spľasnuté a veľmi jemné
-essence ceruzky na oči- hrozne mi slzili oči asi z troch, viac už nevyskúšam
-herbal essences na farbené vlasy- zas hrozne spľasnuté
-make up rimmel ten s tou uhorkou- vôbec nekryl

viac už nepamätám...

paula55

pre mna najhorsie:
*sampon* syoss, pantene a fructis od ganier, mastia dlhe vlasy
* spirala* astor dess uplne vsetky
* odlicovac* loreal demaq odlicovacia sada
* lak na vlasy* loreal studio line, ten vobec nedrzi

verka111

nejdem sa vyjadrovat k znackam ako Miss Sporty, Rimmel alebo She...skor sa chcem podelit s kozmetickymi omylmi pri znackach, ktore maju aj kvalitne produkty, ale pri niektorych konkretnych vyrobkoch sklamali...resp. znacky, ktore slubuju kvalitnu starostlivost v reklamach, ale skutocnost je ina.

najhorsi sampon: Syoss

najhorsi makeup: MaxFactor Lasting Performance

najhorsi pletovy krem: Vichy Aqua...atd

najhorsia mascara: Loreal Collagene

najhorsi deodorant: Lady Speed Stick

najhorsie voskove pruzky (depil): Veet