boli ste uz darovat krv? napr. dnes :)

Príspevok v téme: boli ste uz darovat krv? napr. dnes :)
.malina

ak zajtra rano navstivite jednu zo zberni krvi vo vasom meste, pomozete, dokonca mozno zachranite mnohe zivoty:)trva to len par minut a pravdepodobne dostanete aj keksik a caj a gastrolistok ( viem, je to trochu smiesne, ale aj to je nieco:) )...

a pre tych co su z BA, maju zadarmo obed v Slovak pube...

takze ludia, sup, podme zachranovat zivoty..

kuku7890

brieta no ak nemas selest, tetovanie, piercing v genitaliach, alebo piercing inde (popr. cerstvo nastrelene nausnice) menej ako pol roka...potom ak neberies neviem ake lieky a take veci.je toho vela:)

brieta

Inak splnam vsetky kriteria - som nefajciarka,zdrava,35r,56kg, aktivne sportujem,zdravo sa stravujem,mnam to by bola krv nie? ...len...sa bojim :-(

brieta

No ja obdivujem ludi ktori chodia darovat krv,ja mam takisto fobiu z ihiel,v kutiku duse si zelam aby som to prekonala,ale nenabrala som odvahu.A to mam dokonca krvnu skupinu 0, co je vzacnost a viem ze by niekomu pomohla. Len neviem prekonat ten strach.Skoda.

danuska123

krvinka ak ces darovat krv nesmies brat ziadne lieky a vobec nie tak dlho. dokonca aj ked si brala antibiotika tak na darovanie sa musi pockat mesiac.