Je normalne ze...

lina

je to normalne ze mi vobec nerastu prsia???zacaly mi rast ale mam ich take iste ako pred dvoma rokmi zvecsuju sa len velmi velm,i pomaly a nepoznate nieco an zrychlenie rastu prs????dakujem

vodnarka

mokra nemusis byt len zo vzrusenia vytok mozu sposobovat aj niektore antibiotika ale ak si zdrava tak mavas jednoducho mokre sny:)

secretkaa

tiez ma to napadlo ze to je nieco ako u chalanov... ale len som sa zasmiala a povedala som si ze to je blbost:) a ku gynekologovi kvoli tomu nejdem.... este som tam totiz nebola. dik za odpoved

Luke27

vieš počas spánku prechádzaš fázou REM, ženám sa zduri klitoris no a nam mužom sa postavý. pozri sa chlapci majú mokre sny. možno sa ti niečo sníva a ty proste zvlhneš. len si proste nezabudni dať rano sprchu a mozes fungovať. A ak pôjdeš ku gynekológovi na prehliadku tak sa poinformuj že čo to môže spôsobovať. Pozri sú prázdniny prečo si nenájdeš jeden deň a nejdeš za gynekológom, ja vie holky nemajú najlepší pocit z návštevy gynekológa. veď neviem ako by som sa cítil ja keby mi niekto pozeral na šušku aj keď je študovaný a už ich videl. proste je to cudzí chlap že. AJ som chalan a podobne stavy nás chytajú keď sa spomenie UROLOG :o)