Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké prsia sú veľmi malé/malé?

bejbinaAnula

ja mam podprsenku velkosti 75B ... no neviem ci su male alebo velke...ale nejake len su... este predtym ako som schudla som mala 85 C alebo D... aj mi dost zavadzali cize som aj dost rada ze sa mi stratili...

majka15

ja nosim podprdu 70A..a nestazujem sa...nechapem co riesite...niekedy su mensie prsia aj vyhodnejsie..a urcite su vyhodnejsie pre sport...a vlastne pre vsetko...a mate menej zatazenu chrbticu...:)...

EricaCat

...ako ja budem mat coskoro 20 rokov a mam fakt miniaturne prsia. Nic s tym nenarobim. Byvalemu priatelovi sa pacili a povedal, ze ine by ani nechcel a teraz ked som sama, tak ma takmer premohol pocit menejcennosti, ale podarilo sa mi ho rychlo zahnat=) Chlap, ktory komentuje moj vzhlad a velkost prs, za ktoru mimochodom nemozem, mi nestoji ani za pohlad! Ak by ma mal chalan oslovit ci chciet len preto, lebo obdivuje moj predok, tak by ma to urcite viac trapilo ako teraz fakt, ze prsia nemam. Podprsenky sa vyrabaju dobre, tricka obtiahnute mam a komu sa nepaci, nech sa nepozera =) Plastiky ci ine zivotu nepotrebne somariny riesit urcite nejdem. Takze baby kaslite uz na prsia... Rury, ktore si ukazuju len hlboke dekolty a pucia prsiska kde sa len da su pre mna ubohe chudery, ktore nicim inym zaujat nevedia...takze..tolko k tomu odo mna;)

ty kks

lyssssaaa pre boha si este decko posrate bez urazky co sa nad tym zamyslas ze mas male prsia ? pane bozee ved take dievca ani nevyzera pekne ked ma velke ,.mam po petnastke aaa som uplne plocha to skor ja by som mala plakat a nie ty

masasko

Ja mam 75B tiez to nie je nic extra, ale som spokojna, dobra podprsenka ktora sadne a obtiahnute tricko to spravia :)
Rada chodim v tielka bez podprsenky, hlavne v lete a doma a priatel si vzdy vsimne ze mi je zima...:) Raz mi dokonca kamarat povedal, ze ho strasne vzrusuje ked namam podprsenku a ze sa mu velmi pocia moje prsia a pritom fakt nemam dekolt Pamely Anderson. Treba len vediet nosit aj mensie prsia...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.