Klub vysokých žien

Príspevok v téme: Klub vysokých žien
vysokaZena

Ahojte baby. Tak som zasa dostala peknu facku od zivota. Chalan, s ktorym sme sa uz asi pol roka vzajomne otukavali a spoznavali sa a od ktoreho som citila dost velku naklonnost, bolo mi s nim nenormalne dobre, ma dnes pustil k vode. Dovod? Vraj to mohlo byt medzi nami krasne, KEBY...keby som bola o par centimetrov nizsia.
Uz par hodin sedim na posteli, pozeram doblba a neviem to pochopit.
Mam 19 rokov a som vysoka 175 cm. Okej, viem ze to je viac ako priemer, ale nikdy som si nepripadala az tak velmi vysoka, a tie oslovenia typu \"zirafa\" a \"rebrik\" som brala s humorom. Ale toto ma dostalo - preboha ved nam bolo spolu dobre, ako ma mohol nechat len kvoli vyske? Vraj mu kamarat povedal ze vyzerame spolu smiesne, pricom on je len o tri cm mensi odo mna.
Tak som sa nastvala, a rozhodla som sa zalozit tento klub pre nas vsetky vysoke dievcata a zeny. Stalo sa aj vam nieco podobne neprijemne ako mne? Alebo naopak, ste pre vasu vysku obdivovane? Mate radi svoju vysku alebo ju nenavidite?...No skratka tu mozte pisat vsetky svoje pocity a zazitky, a dufam ze prinesiete trochu pozitivneho do mojej hlavy, pretoze v tejto chvili by som si najradsej odrezala z noh dobrych 10 cm :(
Tak nech sa nas klub rozrasta :)

Mixáč

Vyššie ženy sú mi subjektívne sympatickejšie hlavne pre ich nezáludnú a pokojnejšiu povahu. Po fyzickej stránky sa ani ja nemám čím chváliť, nemám príliš mužskú postavu a preto sa k hodnoteniu zovňajška/postavy žien staviam veľmi tolerantne. Veľakrát nižšie, lepšie vyvinuté ženy majú prehnané nároky na mužskú postavu a nie je ich jednoduché uspokojiť.

PunkGirl41

Ja mám v novembri 15 rokov a mám 184 cm a vôbec nič si z toho nerobím. Kupujem si aj vysoké topánky čiže zvyknem mať aj vyše 190 cm. Beriem to v pohode aj keď ľudia na mňa často zízajú :) ale ja si z toho nič nerobím :)

Alice9xo

Ja mám 190cm :D A môj priateľ je o pár centimetrov nižší. Jemu to nevadí a ani mne :) Bývalého som mala tiež nižšieho a pri ňom mi to vadilo.. Ale teraz ma to už prešlo :) Mám 17 rokov.

Iba Katka

Ja mám 173, mala som priateľa, ktorý bol nižší ako ja a vyzerali sme smiešne. No a čo? :) Nakoniec sme sa rozišli kvôli iným veciam

Jediné čo mi vadí je to, že keď mám podpätky a postavím sa v autobuse zo sedadla, tak buchnem hlavou to tých plastových držadiel :D

Zaran

Ja mám 172cm a som spokojná,no určite by mi nevadilo meriať aj takých 175cm,ved vysoké ženy sú pekné,pôsobia na mňa tak elegantne a priznajme si že tých vysokých nie je tak veľa.Podľa mňa je už horšie ak je malý chlap teda aspoň mňa priťahovali vždy vysokí muži(185cm a viac)úprimne neviem si predstaviť žeby som sa mala promenádovať po meste s 170-centimetrovým tajtrlíkom.
"vysokaZena"-podľa mňa to prečo ťa nechal nebolo o tebe ale o jeho komplexoch z výšky len nevedel ako to povedať,tak to hodil na tebe,zbytočne sa trápiť pre takého trpaslíka.

Monitaaa

Baby, 175 je uplne normalna pekna vyska zeny, ani vysoka, ani nizka. To že sa vam to zda vela neznamena že ste vy prilis vysoke, ale ze sa zameriavate na nizkych muzov... Na to je jednoduchy liek, netreba odrezať 10 cm ako ste pisali, ale najst si partnera o 10 cm vyssieho a takych je ozaj dost :D :D :D

lubka458

Mam 176 a tiez si nepripadam obrovska,,, mala som dvojmetroveho chlapa a mal blby pocit, ze som mala pre neho :D

Barborr

Ahojte. Som tu nová :) Volám sa Barbora, ale kamarátky ma prezývajú Barborr. Mám 18 rokov a meriam 179-180. Vôbec mi to neprekáža, práve naopak som na to veľmi hrdá, hlavne na svoje nohy :) Veľmi sa rada obliekam s nosím vysoké opätky. Zas až také vysoké nie najviac majú 12 cm. Priateľa nemám, ale mala som o 5 cm nižšieho nikto sa z toho nesmial, práve naopak, bolo mi s ním dobre. Lebo ak pozeráte Victoria secreat alebo Fashion TV - každá krásna, vysoká modelka, má malého buď priateľa alebo už manžela, tak, že z toho až takú drámu si nerobte, a prestaňte plakať a hovoriť si, že by som si odrezala nohy a pod. Práveže sa v tom vyžívajte dajte si vysoké opätky pekne sa oblečte, a kto sa za vami obzrie to znamená, že si myslí, že ste modelka. Možno naozaj ste, ale oni to nevedia. A malé myši to sú malé baby ( ja ich tak nazývam, že myši) závidia, až sa idú hnevom zadusiť :-)