Klub vysokých žien

Príspevok v téme: Klub vysokých žien
vysokaZena

Ahojte baby. Tak som zasa dostala peknu facku od zivota. Chalan, s ktorym sme sa uz asi pol roka vzajomne otukavali a spoznavali sa a od ktoreho som citila dost velku naklonnost, bolo mi s nim nenormalne dobre, ma dnes pustil k vode. Dovod? Vraj to mohlo byt medzi nami krasne, KEBY...keby som bola o par centimetrov nizsia.
Uz par hodin sedim na posteli, pozeram doblba a neviem to pochopit.
Mam 19 rokov a som vysoka 175 cm. Okej, viem ze to je viac ako priemer, ale nikdy som si nepripadala az tak velmi vysoka, a tie oslovenia typu \"zirafa\" a \"rebrik\" som brala s humorom. Ale toto ma dostalo - preboha ved nam bolo spolu dobre, ako ma mohol nechat len kvoli vyske? Vraj mu kamarat povedal ze vyzerame spolu smiesne, pricom on je len o tri cm mensi odo mna.
Tak som sa nastvala, a rozhodla som sa zalozit tento klub pre nas vsetky vysoke dievcata a zeny. Stalo sa aj vam nieco podobne neprijemne ako mne? Alebo naopak, ste pre vasu vysku obdivovane? Mate radi svoju vysku alebo ju nenavidite?...No skratka tu mozte pisat vsetky svoje pocity a zazitky, a dufam ze prinesiete trochu pozitivneho do mojej hlavy, pretoze v tejto chvili by som si najradsej odrezala z noh dobrych 10 cm :(
Tak nech sa nas klub rozrasta :)

fifiBB

ja sama som vysoká 176 cm, brala by som o 5 cm menej, opätky nenosím..pretože sa mi nepáčia vysoké ženy, ked vydím vysokú ako som ja, príde mi to antisexi, ako žirafa , samá ruka, samá noha, krk dlhý..presne celá ja..hmm .:(

andresito300

Ahojte...vyske baby su naj naj..ja mam 190 a nemal by som nic proti partnerke stou istou vyskou \':) saludos

dellya

ja mám 174cm.. vždy som chcela mať aspon o päť centi menej .. no bohužial :D

a chalan, čo sa mi páči má tak isto 174cm.. ale ešte neviem, aké to bude .. bože, rovnako vysoký ... vždy som chcela a aj mala len vyšších ...
no a čo, tak som egoistka, ale vyšší chlap sa mi proste páči ..
no uvidíme, ako dopadne toto :D

stariing

Ja mám 177 cm a rada nosím aj 10 cm opatky...a vôbec mi to neprekáža že som ako žirafa...skôr sa mi to páči..

Magy

netreba z toho robit dramu - ak vas partner necha, len preto, ze si vraj privysoka, zjavne mal s tebou vsetky mozne ine umysly, nez tie spravne a ciste. a dat na kamosov - to uz je diagnoza "hlupost" jak vysita. ale na tuto diagnozu liek nie je.
taku vyssiu (vysoku) partnerku by som chcel aj ja konecne. mam 190cm a vsetko pod 170 (vyska partnerky) je do urcitej miery a za urcitych situacii pre mna a aj pre nu problem. ale aby som to kladol ako zaklad vztahu - hupss... no z takeho som uz vyrastol. neklesat na mysli dievcata, vyska nie je dolezita. ;)

Andrea8876

Ja mám 180 cm a som s tým veľmi spokojná:D kedže priateľ má 185...a ešte keď si zabijem opätky(7cm) tak je to úplná krása.Neviem,ja som sa ešte nestretla že by sa to chlapcom nepáčilo skôr naopak.Vysoké baby sú krásne a výnimočné,nelám si tým hlavu!

nešťastná :/

Ja mám 13 rokov a už 174cm( dúfam, že už viac nenarastiem).... tiež s tým mám problémy, lebo kamošky nosia opätky a ja keď si ich dám pripadám si ako keby som mala 2 metre :/ Ale inak mi to až tak neprekáža. A keď si taká vysoká môžeš ísť na miss :DD

lacike44

Ale mne by to ani nevadilo ale jej to vadi a ja sa kvoli nej trapim keby to bolo namne tak by som si z toho ťažku hlavu nerobil :)

lucy333

inak chlapi maju riadne komplexy ked maju babu vyssiu

:-0

ale povedzme si na rovinu ze vysokych bab je malo.

Ja mam 176cm a priatel 190cm
Povedal ze mal vobec problem si najst vysoke dievca tak je rad