Klub vysokých žien

Príspevok v téme: Klub vysokých žien
vysokaZena

Ahojte baby. Tak som zasa dostala peknu facku od zivota. Chalan, s ktorym sme sa uz asi pol roka vzajomne otukavali a spoznavali sa a od ktoreho som citila dost velku naklonnost, bolo mi s nim nenormalne dobre, ma dnes pustil k vode. Dovod? Vraj to mohlo byt medzi nami krasne, KEBY...keby som bola o par centimetrov nizsia.
Uz par hodin sedim na posteli, pozeram doblba a neviem to pochopit.
Mam 19 rokov a som vysoka 175 cm. Okej, viem ze to je viac ako priemer, ale nikdy som si nepripadala az tak velmi vysoka, a tie oslovenia typu \"zirafa\" a \"rebrik\" som brala s humorom. Ale toto ma dostalo - preboha ved nam bolo spolu dobre, ako ma mohol nechat len kvoli vyske? Vraj mu kamarat povedal ze vyzerame spolu smiesne, pricom on je len o tri cm mensi odo mna.
Tak som sa nastvala, a rozhodla som sa zalozit tento klub pre nas vsetky vysoke dievcata a zeny. Stalo sa aj vam nieco podobne neprijemne ako mne? Alebo naopak, ste pre vasu vysku obdivovane? Mate radi svoju vysku alebo ju nenavidite?...No skratka tu mozte pisat vsetky svoje pocity a zazitky, a dufam ze prinesiete trochu pozitivneho do mojej hlavy, pretoze v tejto chvili by som si najradsej odrezala z noh dobrych 10 cm :(
Tak nech sa nas klub rozrasta :)

fifiBB

ahojte, pridávam sa do klubu, meriam 175cm, jasné že som si občas hlavne pri nízkych zrastoch pripadala divne,a čo ma jedine štve že si nemožem obuť vysokánské sexi opätky :D.... no ale teraz každá kočka čo ide na miss ma okolo 180, tak som sa začala hrdiť a prestala som to riešiť..:)

Mikunka

Ja meriam 185 cm, a vobec si nerobim z toho tazku hlavu. O chalanov nemam nudzu, vela chalanom sa pacia dlhe nohy :). Mam priatela ktory meria 190 cm a sme spolu 10 rokov. Mne moja vyska neprekaza a komu ano nech si ma nevsima :)

bingham

:DD...baby baby...vam trosku hrablo nie ???...ked je toto priklad zakomplexovaneho chlapca...ktory ma 180cm(si myslim...ze v pohode vyska )...tak neviem neviem... :))...a mimochodom...vedla neho stala zena s normalnou vyskou...ako vyssiu si uz fakt neviem predstavit.... :DDD

www.youtube.com

Agnes999

No veru, nejak tu mame nadbytok krpatych muzov. Suhlasim, ze chlap by mal mat aspon 185, to je u mna pritazlivy chlap. Ako nikdy som si na tom nezakladala, ale asi budem musiet, lebo krpci su zakomplexovani.

170

Ako neviem z coho mate komplexi.Chlapi kt.maju menej ako 185 cm by mali mat komplexi ved to niesu chlapi ako hora.Oni maju ledva 170cm a tvaria sa dvolezito by som ich vytahala.Netvrdim ze zato mozu ale nak sa spamataju ze nie baba za to moze ze je vyssia ale oni ze su krpati:D))):D)))Chi chi ze chlap a nema ani 185cm.Asi by sa mala zmenit moda chlapi by mali zacat nosit podpadky.

pozri-

...tiez si myslim ze zena by mala byt od chlapa mensia-ALE NACO SI S NOU ZACINAL ked bol mensi?
a vyska 175cm nie je az taka hrozna-ja mam 168cm a nezda sa mi ze som nejak vysoka...a 175 uz vobec nie...
a aj keby mala zena viac ako 180cm tak preco nie?skor ma ine problemi ako napr.v autobuse a tak-ale preco taku zenu odsudzovat ze ma taku vysku...
a este taku trapnu vyhovorku-a pocuvat inych a na zaklade inych sa rozist...ten asi nema svoj vlastny rozum/a nosi na krku hlavu len preto aby mu do nej nenaprsalo-bez urazky/
VYSOKAZENA NEROB SI Z TOHO NIC-LEBO TAKY CLOVEK TI NESTOJI ZA TO...

bingham

jasne ze nie... :)...toto je len moj nazor...ja mam 180...a zrejme by som nebol so zenou...co ma 188...asi tak :))