Ako to riešite?

kecajka

na posteli velmi vynimocne, pretoze priatel ma stale doma niekoho a ja tiez...milovat sa ked niekto vedla je teda na to nemam odvahu:) takze stale v aute...tak sme si na to zvykli, ze to berieme normalne...ma sice trochu vacsie auto ako su bezne ale da sa tam robit fakt vsetko, presne ako na posteli...

dianqaa

no neviem ale mne to nerobi ziadny problem u mna alebo u nho doma klucik a ides ... ale vyskusali sme uz vela miest ... napr. uz spominane auto, nahodou uz sme to robili aj na kapote auta v garazim, dalej na poli tak napr. WC na kupalisku, v nasej chatke dokonca aj pred nou v blate ale to sme boli kusa opiti:D, ale v aute to nebolo nic pohodlne same modriny som o toho mala:( ... noo atd. ked sa chce tak sa da:P len treba nazbierat odvahu:)

Heinz-klátil

Rozmýslal som tiež nad týmto ale na nič som neprišiel. Je to ošemetná situace s miestom... Ešte keď napr. mate surodencov jeden z rodicov je doma a tak je to na prd :(

kuku7890

no my mame tiez problem s miestom. niekto povie ze ved spravte to ked se sami v izbe. ale to sa neda ked su vedla rodicia, mozu hocikedy dobehnut-to aj zvyknu robit. ale aspon zaklopu:) keby mame aspon chatu ale ani to nie. je to hrozne

Semi

heh my mame rovnake problemy s miestom ja sa nedokazem uvolnit u nich alebo u nas doma ked su doma rodicia tak to mame my mladi tazke ale zabavne obcas veru ...chata auto a ked je volny byt...zachod v bare napr:D

kuku7890

viete co?ludi ani nesere ze sa na nich pozeraju vsetci na okolo:) boli sme na jednom zo seneckych jazier (tzv. Gulaska). k vode je taky strmsi pristup, cize zvrchu obcas ani k brehu poriadne nie je vidiet, navyse je to tam miestami aj zarastene krikmi. je tam vela nudistov (povedala by som aj ze viac ako tych co maju plavky) a ako sme tak stali na brehu a rozhliadali sme sa tak sme zbadali dvoch nudistov ako si to rozdavaju na brehu. ved co:) takze mozno nova inspiracia:)

kvietok23

ja som o poctivost tiez prisla v aute co sa stalo aj nasim riesenim na par mesiacov, kym nasi neodisli na vikend prec. potom sme to robili v obyvacke, v kuchyni, proste vsade kde sa dalo....a odvtedy to vlastne praktizujeme u nas doma bezohladu na to, ci rodicia doma su, alebo nie. zavrieme sa do mojej, alebo u nich do jeho izby a fici to...dokonca si z toho niekedy robime srandu, pretoze sa snazime byt co najtichsie,ale velmi sa okolo toho hihname...no a ked ideme z vonku a na sex v izbe nie je cas, tak to riesime znovu bud v prirode, alebo v aute...a dokonca stale skusame na novych miestaach...:) da sa pri tom velmi dobre zabavit...:) a nemusi ti byt trapne milovat sa v aute....nic na tom nie je...ved to predsa robi vela parov...:) prajem stastne a vesele milovanie :)

AdamKrt

Mozes si prenajat izbu - hotel, penzion... Ale ide to velmi do penazi.

Alebo poprosit kamaratku, co ma byt, ci by nepozicala, ked pojde niekde na vikend prec.