Šok. Vzorná dcéra úplne opitá.

Príspevok v téme: Šok. Vzorná dcéra úplne opitá.
Zdena41

Mám 18 ročnú dcéru s ktorou máme skvelý, otvorený, kamarátsky vzťah bez tajnosti a úžasne si rozumieme. Je inteligentná, slušná, zodpovedná, dobrosrdečná. proste bezproblémová dcéra ktorá mi za celý svoj život nedala jediný dôvod potrestať ju, ba ani jej vynadať. Vychovávam ju sama, lebo manžel a otec nám zomrel pred 13 rokmi. Dnes pred tromi hodinami mi však pripravila hrozný šok. Kámošky ju doniesli z večierka opitú, dá sa povedať, že do bezvedomia. Nedokázala sa udržať na nohách, bola úplne pomočená a poriadne pokakaná. Jedným slovom, bola to hrôza. Teraz už spí a ja tu sedím a rozmýšľam čo jej zajtra povedať. Neviem či jej jednoducho vynadať a ten hrozný stav ktorý si zajtra užije jej ešte znepríjemniť, alebo byť k nej taká, ako som stále, láskavá, chápavá, kamarátska a pomôcť jej to prekonať. Určite si uvedomí, že urobila hlúposť, bude ju to mrzieť a bude sa hanbiť. Myslím si, že je to pre ňu poriadne ponaučenie a som si takmer istá, že s alkoholom to už veľmi nepreženie. Tou morálnou kocovinou sa vytrestala sama. Bude to pre ňu hrozný pocit. Tie špinavé veci, čo som z nej stiahla pred sprchovaním, som dala do igelitového vreca s tým, že si ich zajtra vyperie, nech si vie predstaviť ako vyzerala. Teraz ale rozmýšľam, že ich pôjdem vyprať ja, lebo aj bez toho to pe ňu bude dosť kruté. Stále rozmýšľam čo robiť a ako ráno reagovať. Poraďte. Tie veci, by ste nechali na ňu, alebo by ste ich jej vyprali? Ako by ste reagovali keď sa preberie?

evelynočka

ja nepotrebujem odolat. mne alkohol nechiti. co je na tom take dobre sadnut a nalievat do seba ci treba alebo nie?! nechapem toto. nepoviem ze pohar vinka alebo sampusu na chut, ale dookola nekonecne dvihat pohar a gumovat si mozog???

babenka1

no dobre, nie každý, ja som to tak nemyslela,len som chcela poukázať na to, že veľa ľudí to urobí len tak, že to chcú vyskúšať, ale keďže nepoznajú svoje hranice, nevia, kedy majú dosť - vrátane mňa, nebudem sa hrať na svätú, keď som to tiež zažila :))
To je super, že si dokázala odolať.

ametystka

ahoj zdena41,
presne ten istý scénar sa odohral pred časom aj u nás. dcéra je bezproblémová, milá, usmiata, skončila ôsmy ročník zš s čistými jednotkami. má len 14!! a tiež ju doniesli domov zblatenú, pomočenú, vracajúcu, padajúcu a rehotajúcu dve kamarátky. umyla som ju, uložila do postele, ale zo spánku vracala a dusila sa zvratkami. katastrofa. moja dcéra! nevedela som či ju mám biť, či plakať, či nakladať do auta a odviezť na pohotovosť nech jej urobia odbery, či nemá otravu krvi... špinavé veci som dala z nej dole, aby na druhý deň videla ako vyzerala.. to bolo to najlepšie, čo som mohla urobiť...ani krik a výčitky na druhý deň nemali taký efekt, ako tá špinavá kopa...hanbila sa, sľúbila, že už sa to nestane...rozprávali sme sa, prečo to spravila. z frajeriny a tiež preto, že nejaký x, čo jej písal s ňou prerušil kontakt. asi každý sa raz opije prvý krát, moja dcéra to má už za sebou a verím, že tá nočná mora sa u nás už nezopakuje. držím palce aj tebe...

Deeee

Oxy, damaxy uz patri velmi davno k hodnotnym prispievatelom.....to ze ty ju vidis prvy krat este neznamena, ze tu nebola....skus si vyhladat temy kam prispela a ze ma naozaj hodnotne rady

Zdena41

Je to hlavne chyba mojej mladej, no jej kamarátkam sa trošku čudujem aj ja, ale hlavne som im nesmierne vďačná, že mi ju doniesli domov a, že sa o ňu dovtedy postarali.

Zdena41

Určite nie, to by som videla. A v spoločnosti kede bola sa drogy nenosia, to som si istá. Je to len o tom, že bola na mol.

babenka1

Podľa mňa je jasné, že nebola na alkohol zvyknutá. Tak jej mohli stačiť dva poháre a už bola opitá. Ja si myslím, že sa poučí. A veľmi sa čudujem aj tým jej "kamarátkam", že ju nezastavili, keď videli, že už má dosť. Každý z nás to prežil, ja som sa raz takto opila na internáte, aj som zvracala a odvtedy sa mi alkohol hnusí. maximálne si dám pohárik šampanského na oslave alebo na Silvestra a dosť.

jankakkkkk

nenadrogoval ju niekto? ed bola az v takom stave? na diskotekach alebo v meste sa to casto stava...a potom chudacka dievca nevie ani co robi..