Ked sa s priatelom len bozkavam tak sa mu postavi ...

Príspevok v téme: Ked sa s priatelom len bozkavam tak sa mu postavi ...
ivana44

ahojte s priatelom sme uz vise roka a nemali sme sex ja ho este ani nechcem mat lebo som nebola pri gynekologicke a ked tam nahodou pojdem s mamou a gyn. povie mame ze som uz mala pohlavny styk tak sa budem riadne hanbit. Len moj priatel je strasne nadrzany len ked sa bozkavame uz mu stoji, boli sme na kupalisku a kupali sme sa a ked ma videl v plavkach tak sa mu postavil. On nevie ze to viem raz mi to naznacil ja to hocikedy aj vidim ked man ieco oblecene tak to dobre vidno poradte co mam robit... neskusali sme ese nic a ja prva nechcem byt ze by som mu zrobila sl uzbu

dejzy1

dobry deň,chcela by som sa vas opytat z akeho dovodu sa moj priatel dole nevzrusil,predohra bola ale sex som nechcela moze to byt tym ze ho nehcel ani on??Alebo preto ze sa nemiloval 2 roky??Alebo je problem vo mne??

alzbee

Toto pisala nejaka 13ka z nudy podla mna, ktora chybala na konci 7.rocnika, ked sa v prirodopise prebera pohlavna sustava... :D :D

lyzicka

Ja2, je zaujimave, ako to nazyvas, ze "cista". A chlap podla teba nemusi ostat pre tu pravu "cisty"? mimochodom, keby kazdy clovek hned vedel odhadnut, ci je ten, s kym chodi, ten pravy, tak to by mal kyzdy pocas zivota len jedineho partnera.

Ja2

Urcite s nim nespi len pre to, ze to on chce. Bud rada, ze si taka aka si, lebo pocestych dievcat je dnes malo. Ak by si chcela urobit spravnu vec tak pockaj kym najdes toho praveho, lebo potom to mozes velmi trpko lutovat ze ho milujes a nezachovala si sa pre neho cista. kazdy muz totiz tuzi po cistej manzelke a kto tvrdi opak tak nevie co je to laska alebo este nevyspel.

JUVA

Prečo by to nebolo normálne?Veď keď ho brutálne vzrušuješ a má pri tom nejaké sexuálne predstavy (napr.ako by si vyzerala bez nich:) ),tak prečo?Veď je to prirodzené..Ja som na začiatku vzťahu ani nemusela byť v plavkách,alebo v spodnom prádle alebo dokonca vyzlečená a priateľovi sa vždy bez problémov postavil..Stačilo aby zatúžil...a bolo..Alebo keď pri ňom spomenieš niečo o sexe,alebo inú vzrušujúcu tému,tak už fantázia pracuje.:)

JUVA

Prečo by to nebolo normálne?Veď keď ho brutálne vzrušuješ a má pri tom nejaké sexuálne predstavy (napr.ako by si vyzerala bez nich:) ),tak prečo?Veď je to prirodzené..Ja som na začiatku vzťahu ani nemusela byť v plavkách,alebo v spodnom prádle alebo dokonca vyzlečená a priateľovi sa vždy bez problémov postavil..Stačilo aby zatúžil...a bolo..Alebo keď pri ňom spomenieš niečo o sexe,alebo inú vzrušujúcu tému,tak už fantázia pracuje.:)

lenkaKE

Ivana44

veď ked mu stoji to je dobre, ked mju das sex uz mu tak stat nebudes a bude sa ti viac vyhýbat tak si to drz,-) vies ako s ahovori ked vtacika chytaju pekne mu spievaju xixi

Heinz-klátil

AdamKrt - to je jasné, že keď ho spravý 6-8 krát už sa mu dlhšiu dobu nepostaví ale ona ,,to,, ešte nerobila a asi sa bojí... chudák chlapec

AdamKrt

anna5565: vsak dostala radu. Chce to 5, mozno 6-8x denne, aby mu ho vyhonila, alebo urobila oral a zarucene mu stat uz nebude ked si da plavky. Nech to vyskusa, urcite to bude fungovat.