Nízky tlak

[zruseny12]

...ale tak RADCA ma v niecom pravdu,ak je nizky tlak tak nefunguju napr.aj NADOBLICKY...
lekarka mi tiez povedala,ze lekari nizky tlak nepovazuju za diagnozu,ale to asi bude individualne/KTO AKO SA CITI PRI NIZKOM TLAKU/...ale pozrite sa do googla.sk a do vyhladavaca si dajte nizky tlak...sposobuje vela problemov...
ja som tiez mala strasne nizky tlak,liecim sa a tlak som posledny krat mala perfektny 122/85 tusim nejak tak,podla mna fakt dobry oproti tomu,aky som mala predtym...a to som mala tusim 75/55...takze sa da nieco robit s nizkym tlakom...
no a este jedna znama v CZ ma dceru a ta ma tak nizky tlak,ze jej lekari neodporucaju ani cez den si lahnut,len stale aby chodila a chodila...NO A CHODTE,KED SA VAM OD NIZKEHO TLAKU PODLAMUJU AZ KOLENA...a pada od unavi...
2x co ja viem ju nemohli prebudit...
takze ani nizky tlak nie je SRANDA...
TREBA HLADAT PRICINU,PRECO JE NIZKY...
JE TO TAK NEBEZPECNE AKO AJ VYSOKY...PRI NIZKOM SA NEDOKRVUJE VELA ORGANOV...

akinom007

ja mavam bezne 85/55 moj rekordne najvyssi je 90/60. Byva mi zle obcas rano ked sa prudko postavim s postele, pripadne niekedy mam mierny zvrat ked sa po nieoc zohnem a potom postavim, inak to neriesim, nemienim sa pchat od mlada nejakymi tabletkami na tlak. Kavu nepijem -s tej mi je na odpadnutie do hodiny po vypiti

karioll

neda sa robit nic,liecit sa to neda,vo vacsine pripadov po prechode ked ta prestane chranit estrogen,budes mat vysoky tlak.treba sa zdravo stravovat,dostatocne vela pit,sportovat,cize si udrziavat zdrave cievy

usiko

radca, no teda fakt.....to co si napisal/a je skutocna hlupost...prepac...

ja mam nizky tlak od malicka, takych 96/66 a okolo toho a zijem...je to v pohode a viem, ze na infarkt neumrem....netreba s tym niec robit...len netreba prudko vstavat, rano sa rozcvicit a tak.....

Tinuška

Čavenko!
Ja mám tiež nízky tlak. Lekárka mi povedala, že sa mám snažiť byť čo najviac vonku na čerstvom vzduchu, piť veľa tekutín a hýbať sa.
P.S. Je to vždy lepšie ako mať vysoký tlak.