Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bilirubin

Kycera

Predpokladám, že vyšetrenia robia v okresnej nemocnici. Ak áno, pýtajte sa do inej, v inom meste - BB, Košice, BA!
Alebo vyskúšajte alternatívnu diagnostiku napr. prístrojom Šalvia ako v tomto linku : www.alter-med.sk.
Sú aj iné alternatívne metódy, kedy lekár z kvapky krvi dokáže vyhodnotiť zdravotný stav,...

stekoh205

Reverz nepodpísal tak ho na druhý deň prepustili že potrebuju uvoľniť miesto. Bilirubin nezmenený stále to ma okolo 300. Lekári všetko vylúčili !!! Nevedia čo mu teda je. Vraj ma všetky hodnoty v poriadku.. opakovane ho posielali na vyšetrenia a stále nič nezistili. Bilirubin mu zisťujú z krvy, tento piatok bol na kontrole a opäť mu zobarali iba krv a ďalej sa nič nedeje. Cely je žltý (viečka tak isto) žltačka, pečeň, žlčník atď všetko Ok. Už sme z toho somári.

Kycera

Na vlastné riziko sa neprepúšťa. Buď ho prepustia oni alebo známy podpíše reverz. To by som neradila!
Ak chceš, aby Ti tu ľudia poradili, musíš dať viac informácii! Aké má problémy? S pečeňou, žlčníkom, anémiu? Alebo má Gilbertov syndróm? Zistili mu to v moči alebo z krvi?
To má teraz momentálne bilirubín 302? Žltačku vylúčili? Nejaké výsledky už predsa musí mať!!!

stekoh205

Dobrý deň známy má bilirubin 302 momentálne. V nemocnici na Kramároch je už tri týždne a keď sme prichádzali mal 187. Nič mu doteraz nepodali na zníženie ani žiadne vysvetlenie. Chcú ho prepustiť na vlastné riziko. Čo s tým ma chudák robiť ? Kam ísť ? Neviete poradiť ? Ďakujeme.

karioll

v zasade su odpovede ok,26 nie je velka odchylka od normy,da sa urobit jedno vysetrenie v nemocnici,ze daju ti presne urcene mnozstvo potravy,skoro hladovka a ked ti hodnoty vybehnu na dvojnasobok normy,mas gilbertov syndrom,to znamena,ze nie si chora ale je to stav tvojho tela a nijako sa to neriesi,kedze to nie je choroba.najlepsie je myslim pokecat si s nejakym dobrym hepatologom,pre klud na dusi

Lenkaaaaa

dakujem a chcem sa este spytat, ked ho mam zvyseny len mierne (hranica je 21 a ja mam 26) ako by som si ho mohla znizit, ak sa to da tak jednoducho povedat, nejake vitaminy, specialna strava?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.