cena potratu

zuzula11

Zanaaa ... Pocas vysky som jeden cas byvala na stredoskolskom intraku a to, co sa tam dialo ... Hroza!!! Prekracovali sme na chodbe sexujuce pary! Stredoskolaci! A to bolo 15 rokov dozadu!!! Pamatam si babu, kora v 17 bola na 3 potratoch ... jej kamoska "len" na dvoch ... Bolo mi z toho zle, hned ako sa dalo, som odisla ...

zanaaa

to anable: ja mam 22 rokov a nepoznam ziadnu babu, ktora by bola na potrate, pripadne tehotna. ziadna spoluziacka, suseda ani kamoska kamosky. a poznam celkom dost ludi. ja som tiez proti potratom, ale nikdy som nebola v situacii zeny, ktora sa musi rozhodnut, takze radist nebudem, ani poucovat. ale urcite je lepsie problemom (chap potrat) sa vyhybat a riesit ich este pred tym, ako vzniknu,. a samozrejme nespavat s kazdym, koho stretnem a paci sa mi

anable

Naprosto suhlasim. Picha ma pri srdci, ked si predstavim, ze ja mozno mat deti nikdy nebudem moct a nejake sproste decko co sexuje, lebo sa hra na velkeho dospeleho k nemu pride len z obycajnej nezodpovednosti a egoisticky sa ho len tak zbavi!!! Ved tie dnesne pubertacky maju medzi 15-20 aj niekolko potratov. Pre nich je potrat v style- ups, zjedla som tajne keksi, tak musim obal vyhodit do vonkajsieho nie bytoveho kosa, aby mama nezbadala! Nemam slov!

jukipuik

tak ten vek by zaujimal aj mna. a nemusis byt hned tehotna, ked ti to meska. tam moze byt vela inych pricin, tak hned nemysli na najhorsie. a ked sa budes takto stresovat, nepride ti este velmi dlho

jukipuik

nepochopim tieto decka, co sexuju a potom to takto dopadne ?! nemohli ste dat radsej par stoviek na nejaku ochranu ako par tisicok za takyto zakrok, po ktorom je mozne ze uz nebudes moct mat deti ?!
boze ludia, kde to zijeme ?!
a potrat stoji od 6tis a vyssie

Kika:)

Na nete som našla cenu, že okolo 3000-4000 sk, ono to súvisí s roznymi vecami, v akom si týždni, akú techniku použijú, A tak všelijako...
Cena je len orientačná...Presne neviem