cena potratu

LETICIA

lolinka, najprv musi stanovit lekar, ci dieta je postihnute, alebo nie a myslim, ze take sa neplati nic, porozpravaj sa s nim, nie verejne na fore...myslim, ze to je chulostiva situacia, len skor podla mna si tehtna a chces vediet kolko stoji potrat, aby sme ta hned neoduszovali, ze chces ist na potrat, ale tvoj zivot...

lolinka

Newiete kolko stoji taky potrat a ci sa za to vlastne plati ak zena caka vazne postihnute dieta (plod)a nechce mu znicit zivot a ani sebe????

lioness_01

XXXZZYY: nikoho som neurazila, a hlavne vývin adolescentov z tohto fóra ma vážne netrápi :))) a neviem ako by som ich asi mohla ohrozovať :)))))

ale aj tebe prajem pekný deň, dúfam, že si sa dobre vyspala :)))

XXXZZYY

lioness_01:

precitala som si tvoje komenty..
a ehm..prepac, ale skutocne si myslim, ze ludia ako ty by nemali zverejnovat svoje nazory na obdobnych forach, su totiz zdraviu skodlive a kedze tu chodi dost vela adolescentov, nemyslim si, ze prispievas ich zdravemu mentalnemu vyvoju...a neurazaj ludi, ak maju iny nazor ako ty, je to len znak tvojej nezrelosti..len tolko

lost

Zaujimalo by ma ako sa zakladatelka temy rozhodla :)

Respektive ako to vobec dopadlo, lebo nenapisala vysledok toho tehostenskeho testu :D

aj takto

mne vo viacerych diskusiach prides ty silne netolerantna voci inym nazorom. A on nepovedal, ze netoleruje alebo ti zakazuje vieru v boha ale ze mu to pride nechutne. Tak ako tebe ine veci...

lioness_01

aj takto... mne netolerantní ľudia prídu celkovo málo inteligentní... a ak niekto netoleruje vieru v Boha, tak potom asi tak... chápeš...

aj takto

liones, ale pri tolkych nechutnostiach, co sa spachalo "v mene Bozom" na svete sa necuduj, ze ludia z toho mozu byt dost znechuteni a preto by si podla toho nemala urcovat IQ. Takze krot svoje vasne...

lioness_01

aj takto: ty o čom hovoríš? lebo ja o viere v Boha, neviem čo má s vierou v Boha nejaký figeľ a vatikán obrastený zlatom...

lioness_01

Rebelin, pokiaľ si dobre spomínam, tak prvý si mi napísal ty, že som stredoveký nebezpečný inkvizítor, takže sa nebavme radšej o útočení... dobre?