cena potratu

Rebelin

Lioness, o IQ sa s tebou nebudem baviť, nemám o tebe vysokú mienku, ja som na teba neútočil, ty na mňa áno, nedokážeš normálne komunikovať? Všetci, ktorí majú iný názor ako ty, sú chudáci? Nie si náhodou ten chudák vlastne ty sama? Dúfam že nie.Dokáž že si aspoň taká inteligentná ako Lost lebo on píše veľmi rozumne a neútočí.

aj takto

lost, podla mna cirkev je zbytocna a vobec nebola vytvorena pre dobro ludi, keby prisiel Jezis znovu na zem, tak by to bola prva vec, co by zrusil podla mna. Je zkazena zvnutra, prehnita, este som zabudla na odpusky, vybreanie do zvonceka, Tiso posielajuci ludi do koncentraku, upalovanie vedcov, no proste nic pekne. Ak verim v BOha , nemam potrebu to verejne prezentovat, hlavne je co je vomne a nie cirkev, ktora sa vela ludom zda nechutna a ti ludia vobec nie su hlupy.

lost

To ze zopar ludi zneuzije "cirkev" alebo akekolvek ine spolocenstva na svoje spinave myslienky neznamena ze "cirkev" alebo akakolvek ina spolocnost je "nechutna"
priklad:
slovak zabil dve dvanastrocne deti
slovak strielal v DNV
slovak znasilnil, okradol, zavrazdil, posielal tanky na susedov a cokolvek ine

to neznamena ze slovaci su "nechutny"

Mne sa skor zda nechutne ako LUDIA kaslu na SPOLOCNOST ako taku a ziju PRE SEBA. To je prave to, co "zli ludia" zneuzivaju v mene ktore malo byt povodne urcene na dobre ucely, pretoze ludia zabudaju na extremne jednoduche a dolezite mudrosti ako: "Tri pruty" a tak 'pomahaju' nepriamo skodcom spolocnosti.

Mimochodom ja osobne nie som nejaky extra krestan, do kostola chodim neraz z dovodu ze "ak verim, tak preco by som musel niekam chodit vzdy v rovnaky cas na vzdy rovnake miesto do skupiny ludi rovnajucej sa oveckam (mozno kruto povedane) a pocuvat slova ktore su sice pekne, ale dokazem si ich zlozit v hlave aj sam pomocou zdraveho rozumu, tak preco nemozem rovno zostat doma?" atd.. i ked to je uz ina tema..
Avsak to ze knaz znuzije deti neznamena ze je kostol zly. To je len smola - alebo nepozornost ineho blizkeho, kto si niecoho nevsimol. Nemozem odsudit nieco na zaklade jedneho, alebo viac clenov. To sa mi zda byt nefer.

Avsak bola by naozaj haluz, ak by cirkev a sam Boh boli vytvorom sikovneho podvodnika z ranneho veku civilizacie. Kazdopadne, bez ohladu na to ci je to pravda alebo nie - moj zivot to neobmedzuje, zijem tak ako chcem, i ked je to proti "vierovyznaniu" mam obcas aj iny nazor (napr verim ze oko za oko je ferove pre zivot NA ZEMI, alebo pravidelne spovedanie sa a chodenie do kostola ma zatial nedostalo realne za dusu a z povinnosti a nechutou to predsa nema ziadny vyznam) ale to ze 1. nezabijes 2. neokradnes 3. nebudes robit zle - to mi nikto nemusi hovorit :)

Takze neosudzoval by som ani cirkev, ani politikov, lebo vsade sa najde aspon mensia cast dobrakov, co chu nieco zmenit, no ale ked vidia taky pristup ze "ty si zly" tak ho ta chut nieco zmenit podla mna prejde. Poznam to z vlastneho zivota :D

aj takto

liones, kazdy si moze volat co chce ako chce. Kriziacke vypravy-nechutnost, upalovanie carodejnic-nechutnost, pedofilny knazi-nechutnost, vatikan obrassteny zlatom-nechutnost, pan Sokol jazdiaci na BMWX6-nechutnost, pan Figel z KRESTANSKOdemokratickej strany s 5izobym bytom v centre ba za 50000E-nechutnost, tak preto sa ludom cirkev nemusi zdat "koser" a nemusi mat male IQ. Skor nie je "ovecka" v stade.

lioness_01

Rebelin, nazývať vieru v Boha a náboženstvo nechutnosťami svedčí o tvojom mizernom IQ, predpokladám, že tvoje deti sú rozumnejšie ako ty...

úbohý si človek, Rebelin... a s chudákmi tvojho kalibru sa ja nebavím... je to pod moju úroveň...

lost

Rebelin, nemyslel som to tak, ze sex je nevhodny na zabavu, ale skor tak ze je to "vedlajsi produkt" (ta zabava - potresenie) ale to nemam z nabozenstva, ze primarne na rozmnozovanie ale z biologie :)
Kazdeho bavi nieco ine, niekoho prave sex, niekoho ten spanok alebo rezen.
Mne najviac "chuti" napriklad cokolada, hudba, ked som hladny tak prave ten rezen, ked som unaveny tak prave ten spanok, inokedy je to adrenalin vo forme sportu, alebo cestovanie a spoznavanie nepoznaneho (sem patri aj ucenie). No mozno si do zoznamu neskor zapisam aj sex :D
Su krajsie veci, z hladiska 100 ludi 100 chuti zakonite musia byt. A preto nie je mozne ta predsvedcit o tom ze je pre teba lepsie nieco ine ako prave sex - kedze ty vies najlepsie co je pre teba najlepsie :)
Avsak asi musim uznat ze sex patri zrejme do skupiny "najkrajšim" pre vela ludi (a mozno je to na 1. mieste z globalneho hladiska, tazko povedat) a to respektujem. Moj hlavny dovod preco som pisal tie veci boli, aby si deti prestali mysliet ze sex = zabava bez zodpovednosti. Alebo ako by som to napisal.. I ked ani 100 prispevkov by ich na to nenaucili, cize hadzal som hrach o stenu, resp len napisal jeden nazor z miliard :)

Rebelin

No pozri sa na to takto, Lost, ja sexujem pre zábavu, pre uvoľnenie, pre ten neopakovateľný pocit, zakaždým je to iné, skrátka, je to pre mňa potreba ako pre teba napríklad spánok alebo vyprážaný rezeň, niekto bude možno namietať že sú aj krajšie veci, no ja neviem, ktoré sú to? Do kostola nechodím, nie som veriaci, z týchto nechutností som dávno vytriezvel. Takže?

lost

Rebelin, sex je taky prijemny (konstruktivna zabava) z dovodu, ze inac by sa ludia nerozmnozovali a davno by sme uz vyhynuli :P