INTERNETOVY PREHLIADAC

AdamKrt

Tak to pozor, aku mas klavesnicu. Zo spodku sa da klavesnica rozsrobovat. Niektore maju casto predny odnimatelny panel a na kryte aj pismenka. Inde su pismenka len polozene, ze ked to rozoberies, vypadnu a mozes to skladat ako skladacku, co bude problem...

V klavesnici do kopy nic neni dnes, elektronika je na jednom lisovanom obvode. Jednotlive pismenka sa daju vytiahnut a nasadit spat. Uz som robil aj tak, ze som celu klavensicu, oplachol klavesy pod tecucou vodou a nechal taky den, dva vysusit.

AdamKrt

Maxthon je skor nadstavba na internet explorer, ako samostatny prehliadac. Pouziva jadro z internet exploreru a preto je nachylny na vacsinu jeho chyb. Takze radsej neee..

AdamKrt

Avira je tiez vyborna, aj Kaspersky.

Je otazne, ako bol nastaveny ten Eset Smart Security a co tam naslo. Totiz vela antiviroveho SW detekuje aj rozne hluposti, alebo nefunkcnu pliagu, aby sa zdalo, ze su lepsi. Alebo maju casto vela falosnych poplachov, co je tiez nebezpecne.

Ludia si casto nastavia antivirus, casto zabudnu nastavit aktualizacie, alebo maju vypnute urcite funkcie.

ESET ma dlhodobo v rebrickoch uspesnoti najviac rokov za sebou najlepsiu uspesnost. Ine antiviry dost kolisu.... Naviac maju skvelu heuristiku, co je dost podstatne.

usiko

mala som eset smart security a ked mi kamos vymienal stary HDD za novy, mala som na nom 9 virusov, ktore eset ani nahodou ani len neonuchal.....taze som s nim prastila...mozno bol dobry ale zlate casy prec......teraz mam AVIRA a je to fajn.....potom ze je Kaspersky a ten je vraj tiez velmi vymakany....ale esetu som uz prestala doverovat......