To sa uz dnes naozaj nenosi ked sa baba s prvym sexom neponahla???

Príspevok v téme: To sa uz dnes naozaj nenosi ked sa baba s prvym sexom neponahla???
Andrejka159

Takze mam taku otazku . Tá je uvedena v nazve temy.
Mam len 18 (alebo až? ) a este som nezacala so sexualnym zivotom . V podstate som este s nikym este tak poriadne ani nechodila hoci nemozem povedat ze som skareda baba lebo zaujem by ozaj bol . Len mne sa akosi nechce do toho hrnut. ..
Prekvapilo ma vsak ked mi kamaratka ,tak stara ako ja pri narodeninovom priani povedala ze aby konecne uz aj ten sex bol... Trosku som ostala zaskocena, neviem akoze som nieco menej ked po tom zatial netuzim?? Ci v dnesnej dobe je to uz asi vazne moderne zacinat so sexom v 15 tich s prvym ktory mi skriizi zivot??
Zaujima ma vas nazor.... Dakujem:)

andrejka159

Petko ale ako zistim ze s nim budem chciet ostat uz .......... NAVZDY??
Podla mna to mui byt dost komplikovane.. ci nie?

Peto T

Andrejka159: Moja manželka tiež počkala, pritom na strednej počúvala rozhovory spolužiačiek, a bolo jej to trápne. Keď teraz po rokoch niektoré z nich stretne, alebo sa dozvie o ich životoch, tak naozaj nemá čo ľutovať. Polovica triedy mala svoj prvý potrat za sebou v 15-tich. Časť z nich sa s odstupom rokov aj vydala, a väčšina z nich sa aj rozviedla. Keď som ich videl po prvýkrát, mali 19, ale už vyzerali.. ako to povedať.. opotrebované. Tipoval by som im aj 26.

Andrejka, si úplne v poriadku a keď stretneš niekoho, ktorého budeš ľúbiť tak, že s ním budeš chcieť ostať navždy, tak určite bude nevýslovne šťastný.

andrejka159

sak hej tiez sa m zda ze je ich malo ... a preto som zalozila tuto temu lebo ma zaujimaju nazory mladych ludi na tuto vec..
Ale zistujem ze som zdravo rozmmyslajuci clovek :) Teda aspon z vasich nazorov sa mi to takk javii..:)

tinkiwinky

joooooooooooooj aka staromodna prosim ta:)?
zdravy pohlaad na vec a zdravy rozum nikdy nemozu vyjst mody :):)
i ked je naokolo podobne zmyslajucich dievcat a chlapcov iba velmi malo..zial...

korytnacka16

môže ti byt uplne jedno čo sa nosi a čo nie. ja som sice už nie panna ale len preto,že prisiel rýchlo ten pravy s ktrorym som už 3 roky. keby neprisiel doteraz tak čakam este stále

jajkafr

ahoj Andrejka 159
ja mám 20 a rovnako ako ty poriadny vzťah s chlapcom som ešte nemala. Tiež som ešte nemala pohlavný styk. Niektoré spolužiačky na strednej sa chválili s tým, že už spali s chlapcom. Mne osobne to nechýba. Myslím si, že vyspať sa s chlapcom není problém veď koľko dievčat bolo znásilnených. Podľa mňa je krajšie keď máš sex s chlapcom, ktorého fakt ľúbiš a nieje to len o sexe, ale je to hlavne o láske. Ja ešte stále čakám na toho pravého a vôbec ma netrápi to, že som nedávno oslávila 20 a som ešte panna. Nás "poctivých" je málo tak si to váž :) A neurob hlúposť len kvôli tomu, že to urobili tvoje rovesníčky.