To sa uz dnes naozaj nenosi ked sa baba s prvym sexom neponahla???

Príspevok v téme: To sa uz dnes naozaj nenosi ked sa baba s prvym sexom neponahla???
Andrejka159

Takze mam taku otazku . Tá je uvedena v nazve temy.
Mam len 18 (alebo až? ) a este som nezacala so sexualnym zivotom . V podstate som este s nikym este tak poriadne ani nechodila hoci nemozem povedat ze som skareda baba lebo zaujem by ozaj bol . Len mne sa akosi nechce do toho hrnut. ..
Prekvapilo ma vsak ked mi kamaratka ,tak stara ako ja pri narodeninovom priani povedala ze aby konecne uz aj ten sex bol... Trosku som ostala zaskocena, neviem akoze som nieco menej ked po tom zatial netuzim?? Ci v dnesnej dobe je to uz asi vazne moderne zacinat so sexom v 15 tich s prvym ktory mi skriizi zivot??
Zaujima ma vas nazor.... Dakujem:)

Airiana

Andrejka159 - no to urcite niesi sama,ja mam tiez 18 a este som sa s mojim priatelom nemilovala,sme spolu uz skoro dva roky,ale necitila som sa na to este, nechcem sa riadit podla spoluziacok v triede a preto zacat s tym,popravde ani neviem kolke su este panny a ani ma to netrapi,nebolo by spravne riadit sa podla druhych aj ked v tejto dobe je to strasne moderne alebo akoby som to povedala...v podstate sa ale riad svojimi pocitmi,tie su na prvom mieste

Andrejka159

ZAlezi to asi aj na tom ako sa k veci stavia priatel. Pokial si babu vazi a vie ze sex este nemala tak by ju nemal nutit , ale pockat na to kedy to baba bude sama chciet, pripadne sa o tom porozpravat ...
Len je to aj o tom ze nie vsetci tu taki ... tolerantní ..:) Co je dost skoda.
Ale zas vela je aj tych co to naozaj chapu .... A to skoda nie je:)

narkozka

andrejka ja mam 15 a uprimne povedane nemam vobec chut na sex lebo si myslim ze som na to mlada!!! a ani v 18 sa nebudem ponahlat len za to ze kamoska to hovori.

happi:-)

kazdi nech si spravi ako chce, ako mu rozum, ci srdce(?) hovori...
ja som sa prvy krat milovala dost skoro, nikdy som to nelutovala, bolo to s vtedy milovanym clovekom
inak, neviem, preco sa toto stale riesi. Viem, ze za tento nazor, sa mozno do mna vela ludi pusti, ale nemozem inak:-)Prve milovanie je podla mna velmi ,,cudne,,. Ani jeden nevie co a ako, strach, nervozita...Ja som bola rada, ze to mam za sebou a mozem sa zdokonalovat:-))

Zizala

Ja v tvojom veku som to brala inak, mala som 17, boli sme posledne 3 panny v triede a ja som sa bala, ze budem uplne posledna, to by bola pre mna vtedy hrozna hanba. Tak som s jednym akoze chodila a prisla som o to, nebola tam nikdy laska. Ako sice to nelutujem, ale dnes uz na to pozeram uplne inak. Nejdem do postele s hocikym a hned a dnes je to prave moderne. Proste stretneme sa raz, druhy raz a uz zacne byt chlap lepkavy. Ako tiez sa citim ako staromodna, ale mne je to hrozne neprijemne, aj ked mi dovtedy bol sympaticky. Ale dnesni chlapi skutocne nemaju zaujem cakat a 3-4 tyzdne \"stracat cas\" s jednou babou aby sa k tomu dostali. A tak mam velky problem najst si nejakeho priatela.

masasko

Ja som sa do toho tiez nehrnula. Boli letne lasky aj prilezitost, ale nechcela som sa vyspat s chalanom ktoreho uz mozno v zivote neuvidim.
Ked som na to bola pripravena jednoducho som to uz citila, ze aj on je ten pravy s ktorym to naozaj chcem.

karioll

si uplne v poriadku,v mojom okoli je vela vysokoskolaciek co su panny a su uplne v pohode.vzdy musis robit iba tak,ako ty citis a nie co si mysli kamoska,okolie a pod.na to vsetko sa mozes vysrat.a nikdo na svete ta nemoze do nicoho nutit.ked to pride,tak to pride.cim neskor tym lepsie budes schopna vsetko vo vztahu prezit

wellka

Si uplne v poriadku, len je to dnes zial ojedinele... ja som sa tiez nehrnula.. A v 21ke, ked sa to stalo, som si na to pripadala akurat pripravena a o nic som neprisla cakanim. Takze ok, drzim palce, aby si stretla toho, s kym si na to pockas, az sa na to budes citit :) Fandim ti.