Pomoc:((

Príspevok v téme: Pomoc:((
nicol98

Ahojte predvčerom v noci som dostala 1krámy mám 13a pol.Odzačiatku boli dosť silné a aj sú,ale nič ma vôbec nebolí je to normal?a čo s tými silnými krámami dá sa s tým niečo robiť?vloožku si musím meniť skoro každé 3hodiny.je to na nervy.a ešte ako to ked idem na malú tak sa zo mňa toho spustí viac.Poradte.Ako zmierniť krámy?:(((((

domcatko

AHOJTE...všetky ked by ste mali nejaky problem v hocičom sa mi možte zverit moj e-mail je MoTyLiK_545 tak budem čakat NEOLUTUJETE SLUBUJEM

nicol98

ja som zatiaľ zašpinila aj všetky gatee.Ach dobrá otrava tojé(.A inak ja to že ked idem na malú tak zo mňa ide tohozrazu tak veľa.je to tým žesom sa uvoľnila abo čo?

NICOL98

ja som zatiaľ zašpinila aj všetky gatee.Ach dobrá otrava tojé(.A inak ja to že ked idem na malú tak zo mňa ide tohozrazu tak veľa.je to tým žesom sa uvoľnila abo čo?

akinom007

pri pouzivani tamponov sa budes citit ais o nieco cistejsie, pohodlnnejsie. a naturella vlozky myslis? pokila nemas problemy s mykozami kludne si ich kupuj, ak ano tak radsje nie

nicol98

božéé ja to nechcem mať.no ale čo stým:(A žiadne biele nohavice asi na seba už nezoberiem:(a v škole ked také budem mať tak čo každú druhú hod na wc:(((