Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHLORAMFENIKOL

Ivka 1

Kalaka s chloramfenikolovou mastou Ti bohuzial nemozem pomoct ale ak ju nezozenies, tak na bercove vredy je velmi dobra aj kombinacia aloe first,aloe krem v gelovej konzistencii a propolisovy krem.
Firstom sa rana prestrieka,mecha sa posobit 10 - 15 min. a potom sa natieraju masticky . Aloe krem na okraje rany/vredu/a priamo na ranu propolisovy krem. Ak budes potrebovat,kludne napis na mail.

farmaceutka1

Tak ak je recept, tak sa da pripravit v lekarni, nie je problem. Len to musi lekar rozpisat, kolko tam chce mat chloramfenikolu, kolko mastoveho zakladu a jeho druh a kolko tej masti chce pripravit. Len treba, aby si v tej lekarni objednali substanciu chloramfenikolu. Neviem, v akom velkom meste byvas, najlepsie je obvolat lekarne, ci robia koznu chloramfenikolovu mast.

kalaka

farmaceutka....myslis,ma to byt mast na bercov vred.....bolo mi povedane ze na slovensku ju nevyrabaju uz zevraj.....?strasne by som to potrebovala....

farmaceutka1

kalaka, ak mas predpis a nema to byt ocna mast, tak niekde v lekarni sa da pripravit normalne v laboratoriu. Ide len o to najst lekaren, kde drzia chloramphenicol.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.