Poradna pre baby

tanusQa

pocujte baby poradte mi...neviem co mma robit pretoze chodim s jednym chlanom a vemi mi na nom zalezi ale paci sa mi jeden moj kamos je strasne zlaty a ten chaln s ktorym chodim je mojej kamosky bratranec a byvame od seba dost daleko takze prowsim o radu...dakujem babenky moee=D

alzbee

Lola250: ver tomu, ze silnejsi menzes si urcite nedostala kvoli tamponu:))...ved si len predstav-ako by suvisel tampon so silou krvacania, respektvie, ze by este zintenzivnil to krvacanie? ja v tom logicke vysvetlenie nenachadzam..ak ho niekto ma, tak sem s tym:)) a zialbohu, su zeny, ktore maju cely zivot silny menzes...pocula som, ze po porode sa zvykne zoslabit.

Lola2510

Majka66.............newiem či ti baby dobre radia s tými tamońmi....pretože ja ked som ho použila pri prvej menštruácii v živote mala som ju ešte silnejšiu...je to individuálne ale zrejme by ani tvoja maminka nesúhlasila s tým aby si hned šla na tampońy...chcela si poradiť a ja viem že ti tu nepíšem žiadnu radu.....ale aj tak ti chcem aspoň takto pomôcť...byť tebou radšej si ho nedám... a v škole sa neboj...nebudeš mať celý život silné krámy a možno 2x už budú slabšie:D

jingles

ascorutin je o ničom a na vložkach by som už neslapala ja ich mam jak poistku k tamponu ked viem ze nebudem mat možnost ist na vecko kedy chcem

vevericka

Nikolll58
povedz sestre, ze to by po svete chodilo ovela viac zien s hrudou po oteckovi, keby to bola pravda..skor si myslim, ze viac rastu az mas svoje dni ako predtym..teda u mna u urcite:)

Kata14

Joj no tak to nemáš moc silé krámy keď si meníš len každé dve hodiny. ja som si musela meniť každú prestávku v škole a to som používala, tie najlepšie vložky, a jedla som askorutin. A kedže ani to nepomohlo tak mi sestra poradila dať si tampon a potom normále menštruačnú vložku. a také 3 hodky máš pokoj. Len si potom nezabudni ten tampon vybrať...

Nikolll58

Ale to sa ešte da prežit .. moja menšia sestra ma 13 a boji s aže ked dostane kramy tak ejj už nebduu rats prsia.. že je to blbost..a el ona neveri

nicol98

No ved ja som to uplne prvý deň čo somvlastne 1xdostala mala normal druhý deň mocsilné a tretí teda dnes to už trošičku ustupuje