Zvacsenie prs prirodzenou metodou

Príspevok v téme: Zvacsenie prs prirodzenou metodou
consuella:)

Docitala som sa z jednej knihy od americkej autorky lucille sorella o osvedcenej metode !!!zvacsenia prs!!! www.flat2fab.com
odporucam si precitat celu stranu- uzasne vysledky:)

no a ja som sa dopatrala, ze na ,,oblafnutie" tela, co je potrebne k rastu prs, kedze uz je puberta za mnou (teda nevm, mam 17) a tiez nie som tehotna-to su 2 pripady, ked prsia rastu od seba, treba dostat hormony na urcitu hladinu...

a tomu napomahaju bylinky ako:
red clover(datelina cervena)
fenugreek (senovka grecka)
saw palmetto (plody trpaslicej palmicky)

a dalej sa pise ze z kazdeho treba brat 3x denne 1 kapslu, cize rano, naobed a vecer (pre nechapajucich- za den to bude 9 kapsul) a doporucuju sa mnozstva:
red clover-350-375 mg/kaps
fenugreek-600-620 mg/kaps
saw aplmetto-540-600 mg/kaps

a velky ucinok na vstrebanie vsetkeho tohto ma masaz prs pomocou progesteronoveho kremu (pripadna alternativa tzv. milk thistle, co ako som zistila je nieco ako bodliakove mlieko/olej)

este sa tam pise o velmi ucinnom cleavage cream (=dekoltovy krem) co si kazdy ma doma individualne zarobit a to nasledujucim sposobom:
1 cajovu lyzicu tekuteho sladoveho extraktu zmiesate s 1 cajovou lyzicou teloveho mlieka a je to:)

no a ta masaz tiez nie je len tak, je to specialna chi masaz, ktora sa ma robit 2x denne po 360 kruzeni (to da zabrat)
a robi sa nasledovne:
zahrejete si dlane trenim o seba takych 15 sekund a potom polozite na prsia a hladite v takych kruhoch smerom donutra pre lepsie pochopenie- na pravom prse to vychadza na smer hodinovych ruciciek a na lavom proti smeru:)

taaaaaak tolkoto moja pomoc a teraz ja potrebujem od vas pomoc- kde a za aku cenu dostat tie veci??

ked ma niekto nejaky napad ozvyte sa, pretoze ja uz 2 dni hladam po nete jak sibnuta a nic:) nie ako v usa, kde dostat presne v tych koncentraciach a nie ako ked som pozerala saw palmetto iba v prostenale som nasla:D

tak mi dajte vediet a podelte sa, vsak ja som sa tiez podelila o zaruceny recept na prirodzene zvacsenie prs;)

janka252

neviete kde by sa dali zakupit tie bylinky ? a jelka000 ty ich kupujes vo forme kapsul..ako tie bylinky..a daku sa kupit aj na slovensku bezne v lekarnach ?

jelka000

Kaciatko ma pravdu, ktovie co vsetko do nich pridavaju...ake konzervacne a ine 'vyplnove' latky.
pritom ked sa pozriete na zlozenie , zistite ze tie byliny si mozete kupit aj osobite!!! a za podstatne nizsiu cenu.

ja si kupujem hotove bylinove kapsule kde je cista bylina v zelatinovej kapsulach. Decolen som skusala pred par rokmi-u mna ziadny vysledok...

kaciatko_7

ja si myslim ze uzivat tabletky nie je na prirodzenej baze... aj keby tie tabletky boli neviem ako 100 % prirodne, tak kazda tabletka je vyrabana chemickym procesom, predsa musi byt nejako stlacena do tej podoby ako ju vidime my spotrebitelia

aj napriek tomu co som tu teraz napisala, tak som nieco podobne sama uzivala... ved ked denne do seba natlacime tolko svinstva, tak preco tomu este nepridat :( ja som vsak uzivala decolen, nechcem ho tu propagovat, som len obycajny kupujuci, aj tak neviem ci by kazdemu pomohol v boji za vacsimi prsiami tak ako mne... v 18 som mala obvod prs 80 cm, bol to uz nemenny stav pretoze takyto isty obvod som mala aj v 20tke, cize ziadna zmena... potom som sa rozhodla pre decolen, uzivala som ho tri mesiace a mozno mi verit nebudete obvod prs sa mi zvacsil na 85 cm, a aj ked ho uz neberiem asi pol roka, tak tento obvod sa mi nezmensil... mozno na tom predsa len nieco pravdy bude... to je len moja skusenost, poznam vela dievcat, ktore nebadali ziadne zmeny

Jelka000

Jajka, ak si myslis ze mas malo estrogenu, je najlepsie navstivit lekara a opytat sa ho na liecbu.
Ja mam prebytok estrogenu takze neviem poradit v tomto :(

Jajka11892

Jelka000 spravila som si ten test čo si mi poradila tú stránku a vyšlo mi tam niečo v zmysle "nedostatok estrogénu" Ja som tiež istý čas jedla sóju ale to možno len raz do týždňa.

jelka000

Jajka,
V tvojom veku by si si mala dat skontrolovat hormonalnu rovnovahu, mozes mat napr. nedostatok estrogenu. Skus sa spytat svojho lekara na hormonalny test. Viem ze to urcite nie je jednoduche ist za lekarom a hovorit o takych veciach ale zase je dobre vediet ak tam je pes zakopany, nie?
skus tento test
www.johnleemd.com

Ja mam cely zoznam NBE jedla - napr. - kazdy den jem slepaci vyvar z kosti a masa, jem vela orechov, sojove vsetko - mlieko jogurty aj samotnu soju. Avokado, rybu, brokolicu, vajecne bielky vela cerstveho ovocia a zeleniny. to je momentalne v mojej chladnicke :) nepijem alkohol - len obcas, nefajcim, kavu pijem sporadicky
pouzivam prirodnu kozmetiku a malo chemikalii v domacnosti - a ked aj tak vetram okamzite.
www.pioneerthinking.com