Interupcia ako prebieha?

meggy10

neviem lebo tak sa mi zda ze aj malemu idu ale to trva kym sa prerezu zacal sa slinit a vsetko dava do ust ked si nevie nastelovat hrkalku do ust zloti sa a musim mu drzat ja a tak bude kusat aj pol hodinu a zda sa mi trosku teplejsi a o 5 minut ma celo studene a o 5minut teple nechapem tomu, ale dnes som bola na krv aj na vyter lebo mam nejakeho bacila, stale mam hnis v hrdle a zajtra beriem jeho ci aj on nema este mi ho ani koli tym chripkam nezaockovali.

aknitka

no to je veľmi individuálne. kamarátkinej malej vyšiel prvý v 4. mesiaci, môjmu synovi až v desiatom. kým jej maličká mala ako ročná už všetky zúbky tak môj bude mať v nedeľu 27 mesiacov a ešte mu pár chýba.

meggy10

ved ja si ich vazim a urcite im to odplatim kolko mi uz tolerovali ja nemam surodencov tak preto pomahaju iba mne ale maly uz vymenil moje miesto u nich ale ja som rada. pocuj chcem sa opytat kedy zacinaju rast zuby?

aknitka

no tak meggy veľa šťastia. držím ti palce, aby sa ti podarilo školu zvládnuť. toto by si fakt bez rodičov nezvládla. váž si ich a keď oni budú potrebovať v starobe pomoc od teba nezabudni čo pre teba urobili.

meggy10

aknitka niesom v maturitnom som este len v tretom mam toho este vela pred sebou. a u niekoho dieta pride pred a u niekoho po svadbe, a je to velky rozdiel.

aknitka

jajka súhlasím s tebou. mne sa len nepáčilo ako presviedčala jemitoluto. ona zrejme nemá takých rodičov ako meggy a preto mi to prišlo od nej nefér.

aknitka

veď práve meggy vidno, že si mladá. a máš pravdu dieťa bolo až po svadbe a pred svadbou bola vlastná strecha nad hlavou.

ale nechajme to už. vidno že sa snažíš a určite to nemáš ľahké. ak to všetko zvládneš (ak dobre rátam tak si v maturitnom ročníku) aj s bábätkom tak si môžeš spokojne povedať "som na seba pyšná".

jajka001_

meggy vychadzala z moznosti ake mala, vybrala si zivot toho dieťaťa, bola si vedoma ze to nebude perfektne ale ten zivot jej za to stál.
vzdy sa ti moze stat ze ostanes odkazana na inych.
mozno ze mat dieta v takom veku nie je najspravnejsie ale zivot nie len o tom, nezijeme podla tabuliek. ja si cenim ze sa snazi, a ze prevzala zodpovednost za svoje ciny.
nepaci sa mi ze mlade baby sexuju uz od 14 pomaly nevedia casto ani s kym a potom idu na potrat.

meggy10

ved som pisala ze som mlada a aj tak by som byvala s rodicmi lebo nechcem byt bez nich lebo ich mam strasne rada nekupuju a neplatia len moji rodicia lebo kupuje a plati aj moj priatel. vidno ze si uz starsia a dieta bolo az po svadbe. u nas to tak nieje.